Kedves Grand Ági(és mindenki,aki segiteni tud a témában)!
Tudom,hogy már mindenki visz magával mobilt az utazásra,de a 88 éves nagyinknak itthon nincs...és mivel őt kéne hivni Sidariból-hogy jól vagyunk,stb.-a mobil költségesebb lenne,mint a telefonkártya.Tavaly Lefkadan volt fülke,ahonnan lehetett hivni kártyával,kérdezném,hogy Sidariban-Lena apartman és környéke is van-e telefonfülke,ahonnan ezt le tudnánk bonyolitani?Mennyi most a legolcsóbb telkártya?Köszönöm a választ
Kedves Tamás!
Ha jól emlékszem van Sidariban is kártyás telefonfülke.Nem tudom megmondani,hogy hol láttam pontosan, de abban biztos vagyok,hogy van.Én nem használok ilyen fülkéket ezért nem nagyon jegyzem meg,hogy hol vannak.Remélem Ági pontosabb választ fog tudni adni.Üdv:Nándi