(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sólya Nándor Dátum: 2014-08-16 09:24:45
Grand ÁGI írta ekkor: 2014-08-15 17:02:51
Kedves Utasaink! Fontos információt szeretnénk megosztani Önökkel! A napokban történt, hogy utasaink bérelt quad-al balesetet szenvedtek, és az általuk kötött utasbiztosítás nem terjedt ki az extrém sport fedezetre, ezért a biztosító elzárkózott a korházi költségek, és egyéb dolgok rendezésétől. Szeretnénk felhívni a szíves figyelmüket arra, hogy biztosító társaságonként, különböző mértékű kockázati pótdíj megfizetése mellett terjed ki az utasbiztosítás fedezete az alábbi extrém sportokra: Quad, amatőr könnyűbúvárkodás 40 méter mélységig, parasailing, windsurf, kitesurf, jetski, vizisí, vadvizi evezés, tengeri kajakozás, vitorlázás,…stb. Pótdíjfizetés elmaradása esetén a biztosítás nem terjed ki az adott tevékenységre. A szerpentines, keskeny, rossz minőségű útszakaszok miatt gyakoriak a balesetek, ezért fokozott körültekintés mellett vállalkozzanak csak a quad-os kirándulásokra. Sajnos ezzel egy időben, Zakynthoson is ugyanilyen baleset történt egy másik utasunkkal!
Tisztelt Utasok!Amit én még magam nevében Ági szavaihoz hozzáfűznék.......érdemes lenne olyanonkak és azon személyeknek bérelni motort vagy quadot akik rendelkeznek vezetői ../motor és quad/....tapasztalatokkal.Aki csak autóvezetői tapasztalatokkal rendelkezik és nem vezetett még sem robogót sem pedig quadot az ne nagyon béreljen.Vagy ha mégis rászánja magát erre akkor fokozott óvatossággal tegye ezt.A közlekedés és a vezetői gyakorlat és kultúra a görögöknél nem olyan mint nálunk.Ők kicsit gyakorlottabbak ezeken a szerpentines és kevésbé jó minőségű útjaikon mint mi.Nem beszélve arról,hogy ha nálunk nyomjuk a dudát az nem azt jelenti mint ha ők nyomják otthon.Mindkettő mást és mást jelent.A másik,hogy a kölcsönzős kiadja mindenkinek a motort vagy quadot...a saját szemem láttára a múlt héten egy olyan kislánynak /elmúlt 20 éves/ adtak ki robogót aki szerintem 1 másodpercet sem vezetett robogót még.Majdnem elesett vele amikor csak felszált rá.A kölcsönzős kisérgette a motor mellett lassú ütemben vagy 100m-t.Nevettséges látvány volt és roppant balesetveszélyes.Tehát vigyázzunk és vezessünk felelősségteljessen.Nem játék a vezetés.A biztosítás amit a bérleti szerződéssel kötnek.....nem terjed ki az álltalunk okozott károkra és a bérelt járműben okozott károkat is téríthetjük a saját zsebből.Van olyan biztosítás ami kiterjed ezekre de azt nagyon el kell olvasni vagy segítséggel menjünk a bérléskor.Ezekre nagyon figyelni kell.Mi a múlt héten Sidariból elmentünk Paleokastritsa-ra quadokkal és nem volt semmilyen gond,mert odafigyelve fokozottan körültekintően vezettünk...nem ész nélkül forgatva és menő gyerekeket játszva.Üdv:Nándi smile
Grand ÁGI Dátum: 2014-08-15 17:02:51
Kedves Utasaink! Fontos információt szeretnénk megosztani Önökkel! A napokban történt, hogy utasaink bérelt quad-al balesetet szenvedtek, és az általuk kötött utasbiztosítás nem terjedt ki az extrém sport fedezetre, ezért a biztosító elzárkózott a korházi költségek, és egyéb dolgok rendezésétől. Szeretnénk felhívni a szíves figyelmüket arra, hogy biztosító társaságonként, különböző mértékű kockázati pótdíj megfizetése mellett terjed ki az utasbiztosítás fedezete az alábbi extrém sportokra: Quad, amatőr könnyűbúvárkodás 40 méter mélységig, parasailing, windsurf, kitesurf, jetski, vizisí, vadvizi evezés, tengeri kajakozás, vitorlázás,…stb. Pótdíjfizetés elmaradása esetén a biztosítás nem terjed ki az adott tevékenységre. A szerpentines, keskeny, rossz minőségű útszakaszok miatt gyakoriak a balesetek, ezért fokozott körültekintés mellett vállalkozzanak csak a quad-os kirándulásokra. Sajnos ezzel egy időben, Zakynthoson is ugyanilyen baleset történt egy másik utasunkkal!
Óré Szilvia Dátum: 2014-08-14 15:16:15
Varga Istvánné írta ekkor: 2014-08-14 09:37:39
Elnézést! Sólya Nándor!
Nekünk is csak kedvező tapasztalataink vannak az irodával kapcsolatban. Többször jártunk Korfun, mindig elégedettek voltunk. Persze, hogy akadnak kisebb kellemetlenségek, de egy ilyen utazásban ez is benne van. Aki szeretné jól érezni magát, az úgy is fogja! smile
Joy Dátum: 2014-08-14 11:20:53
Varga Istvánné írta ekkor: 2014-08-14 09:37:39
Elnézést! Sólya Nándor!
Köszönöm Adrienne! :)
Varga Istvánné Dátum: 2014-08-14 09:37:39
Varga Istvánné írta ekkor: 2014-08-14 09:33:34
Kedves Edit! Csak helyeselni tudom amit Sólya Sándor irt! Corfu csodás! Mi 3 éve voltunk és azóta is a Granddal utazunk mindig máshova. Corfun többször utaztunk a helyi busszal, ami nagyon kényelmes és légkondis volt. Egyénileg elmentünk vele Corfu városba, nem messze van a végállomás az Óvárostól. Jó volt egyénileg is barangolni ott és érdemes bemenni az uj erődbe is. Egy másik nap voltunk Kassiopiba /egy helyes halászfalu/ szintén busszal. Ezek mind szép helyek, a SAN REMO étterem a főutcán Sidariban pedig tényleg nagyon jó. Kellemes nyaralást: Vargáné Adrienne
Elnézést! Sólya Nándor!