(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Varga Istvánné Dátum: 2014-08-14 09:33:34
Joy írta ekkor: 2014-08-13 20:55:05
Kedves Sólya Nándor! Köszönöm a tájékoztatást,Grand Sándor úrnak is! Örülök,hogy vannak pozitív élmények is,mert tavaly mi a Granddal voltunk Neos Marmarason,ami csodálatos volt,mind a tenger, a szervezettség,a szállás,a táj,külön kiemelném Grand Feri idegenvezető segítőkészségét! Az ajánlott helyeket meg fogjuk keresni!! Alig várom már már,hogy induljunk! :) Üdv:Edit :D
Kedves Edit! Csak helyeselni tudom amit Sólya Sándor irt! Corfu csodás! Mi 3 éve voltunk és azóta is a Granddal utazunk mindig máshova. Corfun többször utaztunk a helyi busszal, ami nagyon kényelmes és légkondis volt. Egyénileg elmentünk vele Corfu városba, nem messze van a végállomás az Óvárostól. Jó volt egyénileg is barangolni ott és érdemes bemenni az uj erődbe is. Egy másik nap voltunk Kassiopiba /egy helyes halászfalu/ szintén busszal. Ezek mind szép helyek, a SAN REMO étterem a főutcán Sidariban pedig tényleg nagyon jó. Kellemes nyaralást: Vargáné Adrienne
Joy Dátum: 2014-08-13 20:55:05
Sólya Nándor írta ekkor: 2014-08-13 20:11:13
Kedves Gáspár Edit! Ne aggódjon kérem.Érezzék jól magukat kint Kerkyrán és ne törődjenek semmi negatív dologgal.Aki úgy megy ki,hogy jól akarja magát érezni az jól is foga....aki úgy,hogy úr Isten mi lesz azzal sajnos semmo jó,mert bebeszéli magának,hogy rosszul érzi magát.Tehát csak fel a fejjel,mert csodálatos nyaralásuk lesz mint nekünk volt újfent.A Grand Tozrs a legjobb utazási iroda Magyarországon és az út amit kínálnak ár érték arányban a legjobb.Ne törődjön a negatív kritikákkal,mert nem érdemes.Amirt inkább ajánlanék,hogy nézzék meg:1:Canal d'Amour stranja és ússzanak be a csatornába,nézzenek körül és ússzanak ki a nyilt vízre mert csodálatos dolgokat fognak látni.2:nézzék meg Aptripiti Beach-et,mert egy álom amit ott látni fognak.Ússzanak ki a szigetre és ugorjanak egyet szikláról Csodálatos érzés.Menjenek ki vizibiciklivel ha 4-en vannak a Drastis-fokhoz,mert mi kimentünk és ami ott várt az leírni seme tudom olyan szép volt.A tengerről nézni és kint állni a Drastis-on nem olyan mint fentről a szikláról.A csoda várja ott önöket,de legalább 4-en menjenek,mert hosszú az út és nehéz tekerni a biciklit odáig és vissza.3:egyenk 1 gyrost a San Remo-ban mert fantasztikussan finom /legalább is szerintem/ ,ja és a Club sandwich is.Béreljenek ki vagy motort vagy Quadot és menjenek el Paleokastritsa-ba vagy menjenek el a szigettúrára,mert az valami eszméletlen szép hely.a szigettúra érinti és menjenek fel a kilátóba is ahonnan lenézhetnek Paleo-ra ami eszeméletlen szép fentről.Ennyit erről és ne aggódjon....érezze jól magát.Üdv:Nándi smile
Kedves Sólya Nándor! Köszönöm a tájékoztatást,Grand Sándor úrnak is! Örülök,hogy vannak pozitív élmények is,mert tavaly mi a Granddal voltunk Neos Marmarason,ami csodálatos volt,mind a tenger, a szervezettség,a szállás,a táj,külön kiemelném Grand Feri idegenvezető segítőkészségét! Az ajánlott helyeket meg fogjuk keresni!! Alig várom már már,hogy induljunk! :) Üdv:Edit :D
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 20:43:57
Az elöttünk utazókra azt értetem,hogy az elöttünk lévő buszon utazók közül.Üdv:Nándi
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 20:42:50
Tisztelt Utasok!A magam nevében hívnám fel mindenki figyelmét egy nagyon fontos dologra.Amikor mi utaztunk ki Sidariba az elöttünk utazók közül sajnos le kellett szállítani egy családot amiért közülük valakinek nem volt érvényes a személyie vagy az útlevele.Vagy nem volt már évényes minimum a kiutazáshoz szükséges 30 napig.Borzasztó volt látni a gyerekeik keserves sírását ,hogy idén elmarad a nyaralásuk,mert a szülők egyike figyelmetlen és nemtörődöm volt.Ellenőrizzük már az utazás elött legalább 1 hónappal,hogy a személyink vagy az útlevelünk érvényes e még legalább 3-4 hónapig.Otthon maradhat egy póló egy nadrág egy matrac,de az ÚTLEVELÜNK /SZEMÉLYINK legyen érvényes még az utazás után LEGALÁBB 3-4 hónapig.A gyerekek és az egész család nyaralása tönkrement e miatt.Figyeljünk erre mindenképpen.Nem tart semeddig elővenni időben mindenki személyiét vagy útlevelét és megnézni az érvényességet.Üdv:Nándi
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 20:16:34
Kedves Gáspár Edit!Elnézést az Apotripiti Beach-et elírtam!Helyessen:Apotripiti Beach.Üdv:Nándi