Kedves Gáspár Edit!
Ne aggódjon kérem.Érezzék jól magukat kint Kerkyrán és ne törődjenek semmi negatív dologgal.Aki úgy megy ki,hogy jól akarja magát érezni az jól is foga....aki úgy,hogy úr Isten mi lesz azzal sajnos semmo jó,mert bebeszéli magának,hogy rosszul érzi magát.Tehát csak fel a fejjel,mert csodálatos nyaralásuk lesz mint nekünk volt újfent.A Grand Tozrs a legjobb utazási iroda Magyarországon és az út amit kínálnak ár érték arányban a legjobb.Ne törődjön a negatív kritikákkal,mert nem érdemes.Amirt inkább ajánlanék,hogy nézzék meg:1:Canal d'Amour stranja és ússzanak be a csatornába,nézzenek körül és ússzanak ki a nyilt vízre mert csodálatos dolgokat fognak látni.2:nézzék meg Aptripiti Beach-et,mert egy álom amit ott látni fognak.Ússzanak ki a szigetre és ugorjanak egyet szikláról Csodálatos érzés.Menjenek ki vizibiciklivel ha 4-en vannak a Drastis-fokhoz,mert mi kimentünk és ami ott várt az leírni seme tudom olyan szép volt.A tengerről nézni és kint állni a Drastis-on nem olyan mint fentről a szikláról.A csoda várja ott önöket,de legalább 4-en menjenek,mert hosszú az út és nehéz tekerni a biciklit odáig és vissza.3:egyenk 1 gyrost a San Remo-ban mert fantasztikussan finom /legalább is szerintem/ ,ja és a Club sandwich is.Béreljenek ki vagy motort vagy Quadot és menjenek el Paleokastritsa-ba vagy menjenek el a szigettúrára,mert az valami eszméletlen szép hely.a szigettúra érinti és menjenek fel a kilátóba is ahonnan lenézhetnek Paleo-ra ami eszeméletlen szép fentről.Ennyit erről és ne aggódjon....érezze jól magát.Üdv:Nándi
Kedves Sólya Nándor!
Köszönöm a tájékoztatást,Grand Sándor úrnak is!
Örülök,hogy vannak pozitív élmények is,mert tavaly mi a Granddal voltunk Neos Marmarason,ami csodálatos volt,mind a tenger, a szervezettség,a szállás,a táj,külön kiemelném Grand Feri idegenvezető segítőkészségét!
Az ajánlott helyeket meg fogjuk keresni!!
Alig várom már már,hogy induljunk! :)
Üdv:Edit :D