(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 20:11:13
Joy írta ekkor: 2014-08-13 08:08:21
Úristen!!! Ennyi negatív élményt és kritikát,és mi még most fogunk menni szept.20-án!! A tenger hínáros és zavaros,csomagok eltünnek, a Gábor egy fekete bárány,bulizó fiataloktól nem lehet aludni, a komp indulásáig órákat kell várni...van-e még valami?? :D
Kedves Gáspár Edit! Ne aggódjon kérem.Érezzék jól magukat kint Kerkyrán és ne törődjenek semmi negatív dologgal.Aki úgy megy ki,hogy jól akarja magát érezni az jól is foga....aki úgy,hogy úr Isten mi lesz azzal sajnos semmo jó,mert bebeszéli magának,hogy rosszul érzi magát.Tehát csak fel a fejjel,mert csodálatos nyaralásuk lesz mint nekünk volt újfent.A Grand Tozrs a legjobb utazási iroda Magyarországon és az út amit kínálnak ár érték arányban a legjobb.Ne törődjön a negatív kritikákkal,mert nem érdemes.Amirt inkább ajánlanék,hogy nézzék meg:1:Canal d'Amour stranja és ússzanak be a csatornába,nézzenek körül és ússzanak ki a nyilt vízre mert csodálatos dolgokat fognak látni.2:nézzék meg Aptripiti Beach-et,mert egy álom amit ott látni fognak.Ússzanak ki a szigetre és ugorjanak egyet szikláról Csodálatos érzés.Menjenek ki vizibiciklivel ha 4-en vannak a Drastis-fokhoz,mert mi kimentünk és ami ott várt az leírni seme tudom olyan szép volt.A tengerről nézni és kint állni a Drastis-on nem olyan mint fentről a szikláról.A csoda várja ott önöket,de legalább 4-en menjenek,mert hosszú az út és nehéz tekerni a biciklit odáig és vissza.3:egyenk 1 gyrost a San Remo-ban mert fantasztikussan finom /legalább is szerintem/ ,ja és a Club sandwich is.Béreljenek ki vagy motort vagy Quadot és menjenek el Paleokastritsa-ba vagy menjenek el a szigettúrára,mert az valami eszméletlen szép hely.a szigettúra érinti és menjenek fel a kilátóba is ahonnan lenézhetnek Paleo-ra ami eszeméletlen szép fentről.Ennyit erről és ne aggódjon....érezze jól magát.Üdv:Nándi smile
Kaló Krisztina Dátum: 2014-08-13 19:52:35
Grand Sándor írta ekkor: 2014-08-13 11:23:07
Tisztelt Gáspár Edit,Sólya Nándor,Hajba István és Mindenki! Kicsit sok a hiszti itt a fórumon. Egy-egy dologból már általánosítások terjednek. Pl. hazaindulásnál az esti korfui várakozást azt Korfu szabadidős városnézésnek hívnám,mert turnus közben ezért Önök pénzt fizetnek Korfu shopping néven. Eddig ez 2x fordult elő, mindkettő külső okok miatt, normálisan 16 órakor indulunk és a 18,30-as komppal megyünk. Amikor ez a 2 eset volt,akkor volt a török vendégmunkások hazafelé tartó mizériájának a csúcsa -egybe esett a Ramadán vége és a szabadságok kezdete. Általában a török 1x megy haza 1 évben,vagy a Ramadán végén vagy a szabadságkor. Kétszeri utazásra nincs pénzük és szabadságuk és ez most egybeesett mert a Ramadán úgy vándorol mint nálunk a húsvét -és így pl. a 3 zakynthosy buszból 1-2 nem érte el a kompot és nem tudott visszafordulni azzal amivel szokott,valamint a legfeketébb hétvégén a török járatunk 16 órára ért le Kusadasiba,mert még a kompnál is 2 km-es sorba kellett neki beállni,a határokról nem is beszélve,ahol oda se fértünk a buszsávhoz pedig üres volt a sok személykocsitól. Ezek a dolgok azt jelentik, késni fognak ezek a járatok Szegedre a Tescohoz. Szegeden akkor is van várakozás ha minden simán megy,mert gondoljanak bele mennyi idő az,ha vegytisztán csak 10 db grandos kocsi áll egymás mögött a határon?Órák! És nem is mindig vegytiszta! Sajnos ez az ára,hogy minden megyeszékhelyről - kivéve Salgótarján- tudjuk Önöket felár nélkül utaztatni.Ha minden buszt minden irányba külön busz várna Szegeden és azonnal indulnának tovább átszállás után, annak ára miatt senki nem utazna velünk. Gondolom az sem megoldás,hogy minden busz Budapestre megy és mindenki megy haza ahogy tanulta. Szerintem ennél jobb ár/érték arányú "gyűjtést/terítést senki nem tud Magyarországon.az ezzel járó "kellemetlenségeket" már a katalógusunkban jelezzük Önök felé,nincs benne semmi simli.Ezért emberibb dolognak tartok 3 óra szabadidőt Korfun mint 3 óra plusz várakozást Szegeden. Csak és kizárólag az Önök érdeke miatt volt ez így és reméljük már ebben a szezonban több nem lesz. A Sidariból való 16 órás indulás pedig "technikailag" elkerülhetetlen,mert nem tudunk utána az új csoport miatt már a régivel foglalkozni sem térben ,sem időben. Pataky Gábornak ismerem a munkáját, de igen finoman fogalmaztam vele kapcsolatban. Sajnos, a legnagyobb jellemtelensége az volt,hogy jelzés nélkül lelépett cserbenhagyva Önöket és Minket is. Az elveszett csomagról csak annyit,hogy még nem ránk bízott csomag volt. A gazdája csak kereste, hogy hová lett. Szerintem, addig az utas felelőssége a csomag,amíg be nem kerül az csomagtérbe. Egyébként már csomagcédulázunk,így ha keveredés is van,könnyebb megtalálni,de gazdátlan, névvel ellátott csomag azon a váltáson nem maradt egyik buszban sem. Nagy Sándor ügyvezető
Tisztelt Nagy Sándor! Az utóbbi években ha utaztunk mindig az Önök irodájával tettük azt és a továbbiakban is ez a szándékunk, mivel minden alkalommal jól szervezett utazásokon vettünk részt, gyönyörű tájakon, korrekt tájékoztatás mellett megfizethető áron. Eddig szívesen és napi szinten olvastam a bejegyzéseket, élménybeszámolókat általában örömmel készülve a következő utazásra. Megértem a levelében felsorolt problémákat és úgy gondolom szükséges is azokkal kapcsolatban visszajelzéseket adnia. Azzal is tisztában vagyok, hogy nagyon nehéz mindenki kedvére tenni. Az Ön levelének hangneme azonban számomra felháborító. Gondolok itt a "Kicsit sok a hiszti itt a fórumon." mondatra. Nem gondolom, hogy bárkinek jól esik, ha a véleményét hisztinek titulálják. Valóban vannak negatív hozzászólások is, de a tiszta képhez ezek is hozzátartoznak. Üdvözlettel: Kaló Krisztina
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 19:48:53
Grand Sándor írta ekkor: 2014-08-13 11:23:07
Tisztelt Gáspár Edit,Sólya Nándor,Hajba István és Mindenki! Kicsit sok a hiszti itt a fórumon. Egy-egy dologból már általánosítások terjednek. Pl. hazaindulásnál az esti korfui várakozást azt Korfu szabadidős városnézésnek hívnám,mert turnus közben ezért Önök pénzt fizetnek Korfu shopping néven. Eddig ez 2x fordult elő, mindkettő külső okok miatt, normálisan 16 órakor indulunk és a 18,30-as komppal megyünk. Amikor ez a 2 eset volt,akkor volt a török vendégmunkások hazafelé tartó mizériájának a csúcsa -egybe esett a Ramadán vége és a szabadságok kezdete. Általában a török 1x megy haza 1 évben,vagy a Ramadán végén vagy a szabadságkor. Kétszeri utazásra nincs pénzük és szabadságuk és ez most egybeesett mert a Ramadán úgy vándorol mint nálunk a húsvét -és így pl. a 3 zakynthosy buszból 1-2 nem érte el a kompot és nem tudott visszafordulni azzal amivel szokott,valamint a legfeketébb hétvégén a török járatunk 16 órára ért le Kusadasiba,mert még a kompnál is 2 km-es sorba kellett neki beállni,a határokról nem is beszélve,ahol oda se fértünk a buszsávhoz pedig üres volt a sok személykocsitól. Ezek a dolgok azt jelentik, késni fognak ezek a járatok Szegedre a Tescohoz. Szegeden akkor is van várakozás ha minden simán megy,mert gondoljanak bele mennyi idő az,ha vegytisztán csak 10 db grandos kocsi áll egymás mögött a határon?Órák! És nem is mindig vegytiszta! Sajnos ez az ára,hogy minden megyeszékhelyről - kivéve Salgótarján- tudjuk Önöket felár nélkül utaztatni.Ha minden buszt minden irányba külön busz várna Szegeden és azonnal indulnának tovább átszállás után, annak ára miatt senki nem utazna velünk. Gondolom az sem megoldás,hogy minden busz Budapestre megy és mindenki megy haza ahogy tanulta. Szerintem ennél jobb ár/érték arányú "gyűjtést/terítést senki nem tud Magyarországon.az ezzel járó "kellemetlenségeket" már a katalógusunkban jelezzük Önök felé,nincs benne semmi simli.Ezért emberibb dolognak tartok 3 óra szabadidőt Korfun mint 3 óra plusz várakozást Szegeden. Csak és kizárólag az Önök érdeke miatt volt ez így és reméljük már ebben a szezonban több nem lesz. A Sidariból való 16 órás indulás pedig "technikailag" elkerülhetetlen,mert nem tudunk utána az új csoport miatt már a régivel foglalkozni sem térben ,sem időben. Pataky Gábornak ismerem a munkáját, de igen finoman fogalmaztam vele kapcsolatban. Sajnos, a legnagyobb jellemtelensége az volt,hogy jelzés nélkül lelépett cserbenhagyva Önöket és Minket is. Az elveszett csomagról csak annyit,hogy még nem ránk bízott csomag volt. A gazdája csak kereste, hogy hová lett. Szerintem, addig az utas felelőssége a csomag,amíg be nem kerül az csomagtérbe. Egyébként már csomagcédulázunk,így ha keveredés is van,könnyebb megtalálni,de gazdátlan, névvel ellátott csomag azon a váltáson nem maradt egyik buszban sem. Nagy Sándor ügyvezető
Tisztelt Grand Sándor!Köszönöm magam és a fórumozók nevében a levelét,melyet nekünk írt.Igazat kell adnom önnek minden tekintetben.Igaz,hogy mi csak Szegeden vártunk 2 órát de ki lehetett bírni.Amit a várakozó transzferekről írtam az csupán egy javaslat volt a Szegedi várakozás miatt.De tudjuk,vagyis legalább is én tudom,hogy ez az út amit befizettünk tartalmazta ezt és ezután is ennek tudatában szeretnénk önökkel utazni amikor csak tudunk.Leszögezném,hogy mi nagyon jól éreztük magunkat a Pataky Gábor nélkül is Sidariban és Ágota el is látta a feladatát amennyire a sebtében eltelt 1 hét alatt fel tudott készülni.A Pataky Gábort én csak a munkássága után tudom megitélni amelyet végzett kint, amit láttunk.A többi meghát nem tartozik ránk utasokra.A Korfu városi várakozást magam is szívesebben éltem volna át...mivel ez valóban egy kis városnézésnek felel meg amiért valójában nem fizetünk külön programdíjjat.Ebben szintén igaza van önnek.A probléma sajnos csupán ott gyökerezik,hogy van minden turnusban pár utas aki mindenért visít és akiknek seemi sem jó.Ezeknek az utasoknak ajánlanám a magam nevében,hogy ha ez az út így nem felel meg nekik akkor másik utakat kell választani...mondjuk repülőset plusz 150000-ért.nekünk ezekre a buszos utakra telik...és ezt tudjuk megfinanszírozni.Örülünk,hogy van még magyarországon olyan iroda mely ezt nekünk ezért az árért lehetővé teszi és elutaztat olyan helyekre amelyekért valójában jóval többet kellene fizetnünk.A magam nevében írom,hogy köszönöm ezt önnek és a teljes GRAND TOURS csapatának.Csodálatos 10napot voltunk és ha rajtunk múlik ezután is az önök cégét /Grand Tours/ fogjuk választani.Üdvözlettel:Sólya Nándor
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-13 19:36:47
Szepesi László írta ekkor: 2014-08-13 17:16:16
Kedves fórumozók és akik még utazás előtt állnak. Innen Sidaribol egy kis jelentés. Jobb ha egy dolgot máris tisztáznunk. Nem a görögök hanem a turisták a rettenetesen koszosak. A víz nagyon tiszta,minden nap takarítják a partokat. Aki ide eljon és jól akarja magát érezni biztos nem fog csalódni. Nem húzom tovább mert itt jobb dolgom is van. Nándi mindent tökéletesen leirt! Nándi jövőre itt újból!!!
Szia Laci!Kedves fórumnozók!Köszönöm a válaszodat és remélem jól érziutek magatokat kint Sidariban.Mit is írok "remélem"?????TUDOM?HOGY NAGYON JÓL ÉRZITEK MAGATOKAT!Kívánok további kellemes nyaralást.Üdv:Nándi smile
Szepesi László Dátum: 2014-08-13 17:16:16
Kedves fórumozók és akik még utazás előtt állnak. Innen Sidaribol egy kis jelentés. Jobb ha egy dolgot máris tisztáznunk. Nem a görögök hanem a turisták a rettenetesen koszosak. A víz nagyon tiszta,minden nap takarítják a partokat. Aki ide eljon és jól akarja magát érezni biztos nem fog csalódni. Nem húzom tovább mert itt jobb dolgom is van. Nándi mindent tökéletesen leirt! Nándi jövőre itt újból!!!