Akik már voltak, azoktól kérdezném, hogy mikor érkeztek a Szegedi parkolóba hazafelé és mennyit kellett várni a többi buszra? Ha tényleg több órát kell ott várni, akkor lehet, hogy inkább megkérünk egy barátot, hogy jöjjön értünk, hogy rögtön indulni tudjunk tovább haza. Mi pénteken indulunk, de sajnos egyre jobban félünk, olvasva a hozzá szólásokat.
Nem kell félni! Ha az ember jól akarja érezni magát akkor jól fogja. A Canal 'd amournál nagyon tiszta a víz és gyönyörű rész, ott nincs hínár (igaz sétálni kell egy kicsit, de megéri) Ha a központban van a szállás akkor az tényleg hangos egy kicsit, de ha esetleg a Louvros vagy a Nikos a szállás akkor az nagyon csendes. A buszos kirándulásra érdemes elmenni az nagyon jó. Szegeden nekünk nem kellett várni, de volt aki több órát várt ez kiszámíthatatlan. A negatív élmények ellenére mi nagyon jól éreztük magunkat és csodálatos volt. Jó nyaralást! Márkiné Tünde