(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Márki Sándorné Dátum: 2014-08-13 09:22:14
Joy írta ekkor: 2014-08-13 08:08:21
Úristen!!! Ennyi negatív élményt és kritikát,és mi még most fogunk menni szept.20-án!! A tenger hínáros és zavaros,csomagok eltünnek, a Gábor egy fekete bárány,bulizó fiataloktól nem lehet aludni, a komp indulásáig órákat kell várni...van-e még valami?? :D
Nem kell félni! Ha az ember jól akarja érezni magát akkor jól fogja. A Canal 'd amournál nagyon tiszta a víz és gyönyörű rész, ott nincs hínár (igaz sétálni kell egy kicsit, de megéri) Ha a központban van a szállás akkor az tényleg hangos egy kicsit, de ha esetleg a Louvros vagy a Nikos a szállás akkor az nagyon csendes és medence is van. Mi délelőtt a medencében fürödtünk és délután mentünk a tengerhez. A buszos kirándulásra érdemes elmenni az nagyon jó. Nekünk is 3 óra "szabad foglalkozás" volt Korfun a komp indulásáig. Be kell ülni egy kávézóba és akkor eltelik az idő. Ha meleg lesz a sétát nem javaslom, mert teljesen leizzad az ember és úgy 1 napot buszozni nem a legkellemesebb. Szegeden nekünk nem kellett várni, de volt aki több órát várt, ez kiszámíthatatlan. A negatív élmények ellenére mi nagyon jól éreztük magunkat és csodálatos volt. Jó nyaralást! Márkiné Tünde
Márki Sándorné Dátum: 2014-08-13 09:18:35
Czakó Tímea írta ekkor: 2014-08-13 08:52:10
Akik már voltak, azoktól kérdezném, hogy mikor érkeztek a Szegedi parkolóba hazafelé és mennyit kellett várni a többi buszra? Ha tényleg több órát kell ott várni, akkor lehet, hogy inkább megkérünk egy barátot, hogy jöjjön értünk, hogy rögtön indulni tudjunk tovább haza. Mi pénteken indulunk, de sajnos egyre jobban félünk, olvasva a hozzá szólásokat.
Nem kell félni! Ha az ember jól akarja érezni magát akkor jól fogja. A Canal 'd amournál nagyon tiszta a víz és gyönyörű rész, ott nincs hínár (igaz sétálni kell egy kicsit, de megéri) Ha a központban van a szállás akkor az tényleg hangos egy kicsit, de ha esetleg a Louvros vagy a Nikos a szállás akkor az nagyon csendes. A buszos kirándulásra érdemes elmenni az nagyon jó. Szegeden nekünk nem kellett várni, de volt aki több órát várt ez kiszámíthatatlan. A negatív élmények ellenére mi nagyon jól éreztük magunkat és csodálatos volt. Jó nyaralást! Márkiné Tünde
Czakó Tímea Dátum: 2014-08-13 08:52:10
Akik már voltak, azoktól kérdezném, hogy mikor érkeztek a Szegedi parkolóba hazafelé és mennyit kellett várni a többi buszra? Ha tényleg több órát kell ott várni, akkor lehet, hogy inkább megkérünk egy barátot, hogy jöjjön értünk, hogy rögtön indulni tudjunk tovább haza. Mi pénteken indulunk, de sajnos egyre jobban félünk, olvasva a hozzá szólásokat.
Joy Dátum: 2014-08-13 08:08:21
Úristen!!! Ennyi negatív élményt és kritikát,és mi még most fogunk menni szept.20-án!! A tenger hínáros és zavaros,csomagok eltünnek, a Gábor egy fekete bárány,bulizó fiataloktól nem lehet aludni, a komp indulásáig órákat kell várni...van-e még valami?? :D
Kaló Krisztina Dátum: 2014-08-12 21:14:07
Bodnar Mihaly írta ekkor: 2014-08-12 13:08:49
Szia. Azt szeretném kérdezni, hogy Zakynthos miért volt szebb mint Korfu? Idén Korfun voltunk jövőre Zakynthost tervezzük felkeresni. Olyan jó lenne olvasni egy kis összehasonlìtást tőled vagy aki járt már mindkét helyen. Előre is köszönöm.
Kedves Mihály! Korfun 3 alkalommal jártunk, igaz jó néhány éve már, de a sok gyönyörű változatos part, táj biztos nem változott meg:). Zakythosban sem fogtok csalódni ott 3 éve voltunk. Fontos, hogy béreljetek valamilyen járművet és járjátok be sok-sok partot, mert nagyon klassz helyeket fogtok találni. Szerintem nem érdemes hasonlítgatni a két szigetet, a hangulata más mindkettőnek. Bármikor újra visszamennék mindkét helyre, de annyi más szépség vár még Görögországban és sajna a pénzünk és az időnk nagyon korlátozott. Ha konkrétan érdekel valami írj nyugodtan! Kriszti