Kedves István!
Hihetetlenséggel olvastam hogy ilyesmi előforduljon egy buszos úton. Évek óta járok, de még sehol nem tapasztaltam semmi csomag eltűnést. Sajnos szomorúan hallom hogy azóta sem került elő. Én biztos minden követ megmozgattam volna és nem jövök el a helyről az Önök helyében. Nemcsak jegyzőkönyv kellett volna, hanem az idegenvezetők segítsége is.
Főleg abban az esetben, hogy 16-tól este 21-ig még busszal is átmehettek volna a komp indulásáig Korfura. De az is faramuci helyzet, hogy nem került elő egyik buszról sem. Mert az biztos, hogy valamelyikre felkerült. És Szegeden is lett volna lehetőség a többi buszba belenézni.
Egy szóval: nagyon sajnálom, hogy az iroda nem nyújtott több segítséget ez ügyben.
Kedves Éva!
Eddig hosszú évek alatt velünk sem történt még hasonló sem. Talán ez ültette el a fokozottabb odafigyelést. Eddig mindenhol az volt a tapasztalat, hogy ha valaki valamit elvesztett, vagy ott hagyott valahol, akkor azt visszaadták neki. Én is többször láttam, hogy mondjuk egy vendéglő tulaja már mosolyogva várta a síró nyaraló hölgyet , aki ott felejtette a táskáját minden értékével. Még egy italra is meghívta őket. Én állítom, hogy nem görögök voltak akik megszabadítottak minket az értékeinktől. Jegyzőkönyvet és semmit nem tudtunk felvetetni, mert egyre csak azt hajtogatták, hogy a busznak mennie kell, indul a komp, stb. Annyi volt a lényeg, hogy a személyik meg voltak, így haza tudnak hozni minket. Visszamentem én személyesen is, aztán Nikiékkel is az apartmanhoz, ahol a tulaj minden esetben azt mondta, hogy ott nem maradt csomag és azokat fel rakták a buszra. 3 busz vett fel utasokat a Lena apartmantól. Mi is gondoltunk rá, hogy este 9-ig még ott tudtunk volna maradni kérdezősködni és utána esetleg az iroda be tudott volna minket kocsival is vinni a kompig, de ez szóba sem került. Ráadásul mi is abban bíztunk, hogy fenn van az egyik buszon, de sajnos a harmadik busz sofőrje semmilyen segítséget nem nyújtott. Mi is úgy sejtjük, hogy a csomagok felkerültek a buszra, de ezt más sosem fogjuk megtudni. Valakinek lett egy jó napja :( Az iroda azóta sem keresett minket még azzal sem, hogy bocsi, de nem találtuk meg a csomagokat. Erre ígéretet kaptunk a buszon, hogy mindenképpen szólnak bármi is az eredmény. Erről ennyit...