Üdv mindenkinek!Sajnos betegség miatt elcsúszott a nyaralásunk 09.06-tól - 09.13-ig!Egy kis segítséget kérnék,hogy Korfun milyen az időjárás Szeptemberben.Remélem azért lehet még fürdeni!Sajnos ilyen időszakban még nem voltunk,de persze azért izgatottan várjuk

Előre is köszönöm a segítséget!
Kedves Csaba! Mi tavaly szeptemberben voltunk, és csodás jó idő volt, végig 30-32 fok, sokszor túl melegünk is volt a sétához.

A víz nagyon klassz volt, simán volt 24-25 fokos, egy napon volt csak eső, akkor is csak délelőtt, utána kisütött a nap és bazi meleg lett! Mi általában szeptemberben megyünk Görögországba, akkor nincs akkora tömeg, az idő még szuper, de már nincs az a dög nagy kánikula... nekünk pedig ez jön be. Úgyhogy sztem nem kell aggódni, remek időtök lesz! Jó nyaralást! Veronika