Szia Pisti! Köszi, hogy megosztottad itt a tapasztalataidat, jót, rosszat egyaránt. Remélem, hogy nem szándékos volt a csomagotok eltűnése, hanem véletlen, bár ennek ellentmond, hogy még nem került elő semmi!
Sajnálom nagyon, és remélem egyedi eset volt, nem fordul elő többet!?
Örülök, hogy mindennek ellenére jól éreztétek magatokat, és visszavágytok Korfura!
Mi is várjuk már nagyon az indulást!
Szia Anikó!
Sajnos ezt már sosem fogjuk megtudni, hogy mi is történt, majd túl tesszük magunkat a dolgokon. Én is bízom benne, hogy többet nem lesz ilyen, hiszen évek óta járunk Göröghonba és soha semmink nem tűnt el még akkor sem ha ott hagytuk a parton amíg elmentünk inni valamit. Mindezek ellenére valóban csodás volt és bármikor visszamennénk. Nemsokára Ti is indultok :)