(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Bősze István Dátum: 2014-08-05 08:05:50
Sziasztok! Mi most jártunk először Korfun- Sidariban és mi nagyon jól éreztük magunkat. Mi a Lena apartmanban voltunk, ahol szintén voltak diákok, de nekünk különösebb gondunk nem volt velük. Persze mi is ébredtünk fel hajnalban, amikor hazaértek a buliról, de a párom egyszer szólt át az erkélyen és többé nem volt nagyobb zaj :) Mondjuk azzal nyitottak, hogy az érkezés napján beköltöztek a szobánkba, de ezt szerencsére rövid úton le tudtuk rendezni és utána már nem volt gond. Mondjuk köszönni tényleg nem nagyon akartak, de mi nagyon nem is foglalkoztunk velük. A parttal sem volt semmi gond, mi nem találkoztunk sem hínárral, sem szeméttel, sem idegenvezetővel. Az elutazás napján sajnos a nagy kavarodásban eltünt két csomagunk, az egyik egy hátizsák minden értékünkkel és az útlevelekkel. Itthon mondogatta mindenki, hogy jegyzőkönyvet kellett volna felvetetni és nem hagyni a dolgot, de sajnos mindenki azt hajtogatta, hogy indul a busz és hogy a személyik megvannak-e, mert akkor haza tudna minket hozni. 16 óra körül elindultunk Sidariból és a komp 21 óra után indult Korfuvárosból. Addig szabadidő volt. Reggel 10 körül kellett a buszra kapkodva felpakolni, talán ennek is köszönhető, hogy a csomagunkat ott felejtettük a többi között, hiszen ugyanabból az apartmanból 3 busz vette fel az utasokat. Ezek után este indultunk és másnap még át kellett szállnunk egy másik buszra, ami szintén vett fel a Lena-nál utasokat és meg kellett várni a Törökországból érkező utasokat, akiket szintén a mi buszunkra raktak fel, picit elszámolva magukat, mert több utas volt, mint ülőhely. Hazafelé még több helyen megálltunk, így kb este 6 óra volt mire a Homokórához értünk. A buszsofőrök közül két busz sofőrei előtt le a kalappal, akik segítettek, végignézhettük a buszt és a csomagtartót is, hogy nem rakták-e véletlenül fel a mi csomagunkat is, még a bőröndöket is kiszedték, hogy átnézhessük a rakteret. A harmadik busz sőfőrje, szándékosan nem jelölöm ki volt, de aki a diákokat szállította, semmit nem volt hajlandó tenni csak azt hajtogatta, hogy ő nem emlékszik hogy idegen csomagot is felraktak volna. Még arra sem volt hajlandó, hogy legalább a csomagtérbe benézhessünk. Köszönjük szépen! Az apartmannál többször megkérdeztük a tulajdonost, ahova Niki és egy másik hölgy is visszajött velem, hogy nem látták-e a csomagjainkat, de mindannyiszor azt a választ kaptuk, hogy itt nem maradt csomag, azt felrakták a buszra. Ilyen még sosem fordult elő velünk hogy bármi eltűnt volna :( Igaz, hogy ebben a mi hibánk is benne van, de akkor sem értem a dolgot és innen üzenem az illetőnek aki megszabadított minket közel 400 ezer Ft értéktől és az útleveleinktől, hogy ő is járjon így és érezze azt amit mi éreztünk... Erről ennyit. Mindezek ellenére Korfu csodálatos hely és egy fantasztikus nyaralást élhettünk meg itt...
Szepesi László Dátum: 2014-08-04 15:41:50
Grand Sándor írta ekkor: 2014-08-03 16:25:27
Tisztelt Utasaink!Természetesen folyamatosan figyelemmel követjük a fórum történéseit, de ezt Önöknek hoztuk létre, hiteles információ cserére, hogy ezzel is erősítsük a magunk megítélését, hogy lássák, tisztán, átláthatóan, trükk nélkül dolgozunk. Általában az idegenvezetők feladata a figyelés,válaszolás,hiszen a kérdések zöme "gyakorlati" és ők vannak a terepen. Most Sidariban volt egy kis fennakadásunk az idegenvezetők működésében, nevezetesen Pataky Gábor a fő idegenvezetőnk július 28-án megszökött az állomáshelyéről, sajnos rendezetlen pénzügyi viszonyokat is hagyva maga mögött. Nem szívesen teregeti ki senki a szennyesét,mi sem akarjuk. Megoldottuk. Paraliáról, Bencsik Ágota vette át a feladatot. Szerintem, nem nagyon vett észre senki semmit, komolyabb probléma nem volt. Nagy Sándor ügyvezető
Tisztelt Ūgyvezető Úr! Nagyon sajnálom a történeteket. Részünkről ez semmit nem változtat az irodával szembeni megitelesünkön. Továbbra is kizárólag a Grand Tours irodával fogunk a jövőben utazni. További sok sikert kívánunk innen Sidaribol az egész csapatnak. (5 éve a Grand Tours-al)
Sommer Dátum: 2014-08-03 22:44:32
Grand Sándor írta ekkor: 2014-08-03 16:25:27
Tisztelt Utasaink!Természetesen folyamatosan figyelemmel követjük a fórum történéseit, de ezt Önöknek hoztuk létre, hiteles információ cserére, hogy ezzel is erősítsük a magunk megítélését, hogy lássák, tisztán, átláthatóan, trükk nélkül dolgozunk. Általában az idegenvezetők feladata a figyelés,válaszolás,hiszen a kérdések zöme "gyakorlati" és ők vannak a terepen. Most Sidariban volt egy kis fennakadásunk az idegenvezetők működésében, nevezetesen Pataky Gábor a fő idegenvezetőnk július 28-án megszökött az állomáshelyéről, sajnos rendezetlen pénzügyi viszonyokat is hagyva maga mögött. Nem szívesen teregeti ki senki a szennyesét,mi sem akarjuk. Megoldottuk. Paraliáról, Bencsik Ágota vette át a feladatot. Szerintem, nem nagyon vett észre senki semmit, komolyabb probléma nem volt. Nagy Sándor ügyvezető
"Pataky Gábor a fő idegenvezetőnk július 28-án megszökött az állomáshelyéről, sajnos rendezetlen pénzügyi viszonyokat is hagyva maga mögött." smile Hát ez a mondat szépen meg lett fogalmazva, de szerintem értjük a jelentését. Többször is volt szerencsénk az idegenvezetése alatt nyaralni, csak jókat tudnék róla írni. "Jellegzetes" nevetését nehezen fogjuk elfelejteni. smile
Juhász Márk Dátum: 2014-08-03 20:55:29
Szepesi László írta ekkor: 2014-08-03 16:32:51
Kedves fórumozók! Innen Sidaribol egy gyors jelentés! Az idő csodálatos. A görög emberek vendégszeretete utánozhatatlan. Mi már ötödik alkalommal vagyunk itt és megismernek minket. Nagy szeretettel fogadtak boltban, parton stb. A főutca tiszta, a víz szintén. Minden reggel tisztítják a partot. Növény a vízben semmivel sem több mint 5 évvel ezelőtt! Az ételek finomak. Az árak 5 éve nem változtak. Az éjszakák is csendesen. Ha valakik néha zajonganak azok sajnos a honfitársaink és nem az angolok! Mindenkinek csak ajánlani tudom Sidarit! Senki se csüggedjen. Mindenkinek jó pihenés, mi is azt tesszük!
Köszönjük a helyzetjelentést, érezzétek jól magatokat továbbra is szívesen olvasunk bármiféle információt, észrevételt, tapasztalatot! smile
Szepesi László Dátum: 2014-08-03 16:32:51
Kedves fórumozók! Innen Sidaribol egy gyors jelentés! Az idő csodálatos. A görög emberek vendégszeretete utánozhatatlan. Mi már ötödik alkalommal vagyunk itt és megismernek minket. Nagy szeretettel fogadtak boltban, parton stb. A főutca tiszta, a víz szintén. Minden reggel tisztítják a partot. Növény a vízben semmivel sem több mint 5 évvel ezelőtt! Az ételek finomak. Az árak 5 éve nem változtak. Az éjszakák is csendesen. Ha valakik néha zajonganak azok sajnos a honfitársaink és nem az angolok! Mindenkinek csak ajánlani tudom Sidarit! Senki se csüggedjen. Mindenkinek jó pihenés, mi is azt tesszük!