A tengerpart tisztasága, víz minősége után szeretnék érdeklődni, mert sajnos egyre több helyen olvasom, hogy hínáros legtöbb esetben.
Kedves Tímea !
Mi vasárnap érkeztünk haza Sidariból. Sajnos azt kell mondanom, a hír igaz. A nagystrandon hínáros és zavaros a víz. Ez állítólag az agyagos homok miatt van, amit állandóan felkavarnak a hullámok. A Canal d'amour-nál valóban tiszta, (tisztább), de ott meg tömeg van, nyilván mert mindenki odamegy. Ha már voltál kristálytiszta tengerparton, (Thassos,Marmaras,Sarti) akkor csalódni fogsz. :(