Sziasztok!
Szeptemberben készülünk Sidariba. Tudnátok tanácsot adni, hogy melyik apartmanban szálljunk meg a következők közül: PLASTIRAS APARTMAN
KATERINA APARTMAN
CLIO APARTMAN
LENA APARTMAN
Azért ezeket néztem, mert ezek vannak közel a központhoz és a strandhoz egyaránt.
Előre is köszönöm a tippeket :)
Ja és még egy kérdés: Szeptember közepén milyen időre számíthatok Korfun? Ugye jó lesz még az idő?
Üdv,
Zsófi
Szia! Én vagy a Clio vagy a Léna Apartmant választanám. Mi most voltunk a Katerinában, de valahogy a Clio és a Léna közelebb lett volna a nagy strandhoz, és a Katerina elég közel van a bárokhoz, ezért zajos. De mindezek ellenére ha ott foglalsz, akkor is nagyon jól fogod magad érezni Sidariban.....