(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

László Tímea Dátum: 2014-07-28 09:34:34
Bartáné Janó Edit írta ekkor: 2014-07-27 21:39:22
Szia! Vasárnap van a görög est, kedden a szigettúra , hétfő vagy csütörtök a hajókirándulás. Ennyire emlékszem. Jó nyaralást.
Szia Edit! Kösziiiiii :) Kedves vagy, hogy megírtad! Timi :)
Fodor Zsófia Dátum: 2014-07-28 08:22:37
Bartáné Janó Edit írta ekkor: 2014-07-27 21:37:36
Szia! Én vagy a Clio vagy a Léna Apartmant választanám. Mi most voltunk a Katerinában, de valahogy a Clio és a Léna közelebb lett volna a nagy strandhoz, és a Katerina elég közel van a bárokhoz, ezért zajos. De mindezek ellenére ha ott foglalsz, akkor is nagyon jól fogod magad érezni Sidariban.....
Szia Edit! Köszönöm a válaszod. És a Plastiras apartman? Az közel van a strandhoz? Nem a Clio és a Léna Apartmanhoz van közel?
Bartáné Janó Edit Dátum: 2014-07-27 21:39:22
László Tímea írta ekkor: 2014-07-22 08:31:31
Sziasztok! Aki volt már idén Sidarin, meg tudná írni, hogy a különböző fakultatív kirándulások mely napokon vannak? Kösziii! Timi :)
Szia! Vasárnap van a görög est, kedden a szigettúra , hétfő vagy csütörtök a hajókirándulás. Ennyire emlékszem. Jó nyaralást.
Bartáné Janó Edit Dátum: 2014-07-27 21:37:36
Fodor Zsófia írta ekkor: 2014-07-25 18:42:37
Sziasztok! Szeptemberben készülünk Sidariba. Tudnátok tanácsot adni, hogy melyik apartmanban szálljunk meg a következők közül: PLASTIRAS APARTMAN KATERINA APARTMAN CLIO APARTMAN LENA APARTMAN Azért ezeket néztem, mert ezek vannak közel a központhoz és a strandhoz egyaránt. Előre is köszönöm a tippeket :) Ja és még egy kérdés: Szeptember közepén milyen időre számíthatok Korfun? Ugye jó lesz még az idő? Üdv, Zsófi
Szia! Én vagy a Clio vagy a Léna Apartmant választanám. Mi most voltunk a Katerinában, de valahogy a Clio és a Léna közelebb lett volna a nagy strandhoz, és a Katerina elég közel van a bárokhoz, ezért zajos. De mindezek ellenére ha ott foglalsz, akkor is nagyon jól fogod magad érezni Sidariban.....
Bondár Balázs Dátum: 2014-07-27 20:16:49
Sziasztok, Mi is pénteken indulunk Sidariba. Korfun még nem jártunk. Az autó bérlés, hogy működik? Ugye nem lesz gond találni szabad járművet?