(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

László Tímea Dátum: 2014-07-22 08:31:31
Sziasztok! Aki volt már idén Sidarin, meg tudná írni, hogy a különböző fakultatív kirándulások mely napokon vannak? Kösziii! Timi :)
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-22 08:29:50
Sziasztok Fórumozók!Kedves Szepesi Laci! A jövő héten megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile smile smile smile Már alig várom.....még elmegyek venni pár dolgot ami szükséges....bepakolás nemsokára és INDULÁS SIDARIBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile Üdv:Nándi smile
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-22 08:21:45
Czakó Tímea írta ekkor: 2014-07-21 07:36:18
Volt már valaki a Mariella apartman házban? A véleményekre lennék kíváncsi.
Kedves Tímea!Mi voltunk a Mariellában tavaly.Nem rossz,főleg,hogy mindenhez közel van és eléggé nagy tér volt az apartmannban.Nincs zsúfoltság és kellemes volt a klíma miatt.De ahogyan a Laci írta idén már nem foglalható.Ami helyette van az szerintem a képeket nézegetve jobb!!!!!!!!!!!!!!!!Job helyen is van mivel a Canal közelebb van.A közponntól pont annyira van távol,hogy még kellemes 200m-es sétával minden elérhető.A partra néz minden szobája,igaz elötte van egy teniszpálya,de ez kit érdekel??? smile smile Ha van még kérdésed nyugodtan írj.Üdv:Nándi smile
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-22 08:17:23
Tóth Zsolt írta ekkor: 2014-07-20 09:26:03
Kedves Nándi! Szeretnék tőled megkérdezni pár dolgot Sidarin tartandó esküvöhöz. Mit kell hozzá intézni,mi kellene és kb. mennyibe kerülne? Köszönettel: Zsolt. E-mail cimem: [email protected]
Kedves Zsolt! Hát ez egy eléggé fogós kérdés és attól függ,hogy mikor utaznátok.Ha aug.22 után akkor talán el lehet intézni.Mi amikor összeházasodtunk megfordult a fejemben nekem is,hogy esküdjünk meg kint Sartin is.De eltekintettünk tőle mert kicsit körülményes lett volna.Akkor kértem,hogy az utazási iroda intézze el nekünk valahogyan,hogy ez lehetséges legyen,de kellett volna az ottani önkormányzat engedélye,szükséges lett volna minden hivatalos okmányunkat /beleértve az itteni házassági anyakönyvi kivonatunkat is/ elküldeni faxon,vagy beszkennelve eredetiben.Szükséges lett volna egy tolmács aki beszél magyarul és el kellett volna rendeznünk,hogy meglegyen a két tanu is, a helyiség,vagy a parton a helyet kiválasztva.Kicsit nehézkes volt,mert a helyi idegenvezető nem tudott volna ebben közreműködni,meg ha jól emlékszem az összeg amit fizetnünk kellett, sem lett volna kevés,de arra már nem emlékszem,hogy mennyi.Tehát összegezve lemondtam róla és inkább, mivel akkor Májusban esküdtünk és csak aug.-ban utaztunk ez lett a nászutunk.Utólagosan jó választás volt akkor Sarti.A mostani jogszabályokat nem ismerem kint,nem tudom,hogy most mire lenne szükségetek ehez.Lehet a Gábor tud segíteni ebben neked.Próbáld meg.Én sajnos ennél többet nem tudok. smile smile Kellemes nyaralást kívánok neked és boldog házasságot.Üdv:nándi smile
V. Bence Dátum: 2014-07-21 17:59:14
Sziasztok! Augusztus 22-én megyünk nyolcan Sidarbia, érdeklődni szeretnék, hogy az autó/ quad kölcsönzés mennyibe kerül? Órákra lehet bérelni, vagy egy napra kell?! Voltam már 2009-ben Sidariban, de akkor nem volt tervben egyik kölcsönzése sem :) Sétáló utcán volt egy kölcsönző az megvan még?! (Jimmy's volt a neve?!) Vagy hol érdemes kölcsönözni?! Választ előre is köszönöm! Bence