Kedves Fórumozók! Tegnap értünk haza Sidariról. Igyekszem minden tapasztalatot megosztani. Mi a Nikos Pool apartmanban voltunk. Először ijesztő lehet az hogy messze van a parttól (10 perc gyalog), de cserébe csendes helyen van és 3 szupermarket van 2 percre. Ahol minden lényegesen olcsóbb mint a benti kis boltokban. ( Pl.: Nektarin 0,99 /1 kg, 1 euró a 6-os víz, felvágott , pékáru és minden egyéb kapható) Aki járt már Sartiban annak először nem biztos hogy tetszeni fog a part, mert elég hínáros és ezt a hullám kihozza a partra és piszkosnak tűnik. Kb fél óra sétával (még a parton is végig lehet sétálni) el lehet menni a Canal d'amourhoz ahol kristálytiszta a víz és csodálatos a part. Mi délelőtt az apartman medencéjében fürödtünk és minden délután elsétáltunk a Canal d'amourhoz strandolni. Érdemes elmenni a buszos szigettúrára nagyon jó volt és nem szabad kihagyni Paleokastritsán a motorcsónakázást (csoportosan 5 euró fejenként) ahol bevisznek a csónakokkal a barlangokba is. A BBQ hajókirándulás is jó volt, de igazán az akkor jó ha van egy jó csapat akikkel együtt megy az ember. Étteremnek ajánlani tudom az Oassis éttermet ahol magyar a tulaj felesége Krisztina és remekül főznek. (Muszakát, Kleftikot és a csirkés ételeket csak ajánlani tudom.) Aki pizzát szeretne enni annak a Venezia éttermet ajánlom nagyon finom a pizzájuk. A gyros pedig az Alekos tavernában a legjobb. A naplementére érdemes elsétálni Logas Beachre kb. 4 km, de megéri. Egyetlen negatív dolog volt, hogy hazafelé 9-kor el kellett hagyni a szállást és csak 16 órakor indult a busz és még Korfu városban is 3 óra hosszát várakoztunk. Jó nyaralást mindenkinek