Már csak 5 nap és indulunk Sidariba!! :D :D
Már nagyon várom és remélem nagyon jó lesz és szép időnk lesz.
Még nem jártunk itt, de az összes fórum bejegyzést elolvastam és nagyon szimpatikus dolgokat írtatok róla. :)
Persze tanácsokat elfogadok, hogy mit érdemes megnézni, vagy éppen mire figyeljünk oda :)
A sziget túrán részt veszünk az biztos, robogó bérlésen nagyon gondolkodom, de ez úgy is ott akkor fog eldőlni..
A lényeg az hogy MEGYÜNK és már alig bírok magammal :D :D :D