(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szabó Gábor Dátum: 2014-07-20 10:28:37
Már csak 5 nap és indulunk Sidariba!! :D :D Már nagyon várom és remélem nagyon jó lesz és szép időnk lesz. Még nem jártunk itt, de az összes fórum bejegyzést elolvastam és nagyon szimpatikus dolgokat írtatok róla. :) Persze tanácsokat elfogadok, hogy mit érdemes megnézni, vagy éppen mire figyeljünk oda :) A sziget túrán részt veszünk az biztos, robogó bérlésen nagyon gondolkodom, de ez úgy is ott akkor fog eldőlni.. A lényeg az hogy MEGYÜNK és már alig bírok magammal :D :D :D smile
Tóth Zsolt Dátum: 2014-07-20 09:26:03
Kedves Nándi! Szeretnék tőled megkérdezni pár dolgot Sidarin tartandó esküvöhöz. Mit kell hozzá intézni,mi kellene és kb. mennyibe kerülne? Köszönettel: Zsolt. E-mail cimem: [email protected]
Tóth Zsolt Dátum: 2014-07-20 08:08:23
Sziasztok! MI augusztus 22-én házasodunk össze. Ez lesz a nászutunk nekünk is. Nagyon várom már. Kiss Tamás gratulálok nektek a házasság kötéshez és szép nászutat kívánok Sidarin!!! Görögország a mindenünk!!! :)
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-19 19:36:17
Kozma József írta ekkor: 2014-07-19 12:53:13
Sziasztok,Kecskemétről indul valaki Sidariba Aug 1-én?
Kedves József! Mi nem Kecskemétről,hanem Mohácsról /Bajai felszállással/,de megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdv:Nándi smile
Kozma József Dátum: 2014-07-19 12:53:13
Sziasztok,Kecskemétről indul valaki Sidariba Aug 1-én?