Kedves Zsuzsa! Nagyon szimpatikus amit írtál az autó kölcsönzéssel kapcsolatosan. Próbáltam megkeresni az oldalt amiről szó van (http://www.corfucarrentals.com/) ez volt az? Sajnos nem beszélek sem angolul sem németül, így a rendeléstől nagyon tartok. A fizetéssel kapcsolatosan kérdezném, hogy előre utaltál vagy ott helyben? És volt-e össze hasonlításod az ottani kölcsőnzők áraival. A gyermekeimnek szeretnék meglepi autót kölcsönözni az ott tartózkodásukkor. Ezért szeretnék itthonról intézkedni, hgy igazi meglepetés legyen a becsengetés és a kulcs átadása. Válaszodat előre is köszönöm-
Kedves Tímea! Igen, ez az e-mail címe a cégnek. Előleget nem kellett fizetni. Én minden kölcsönző honlapját megnéztem és végigolvastam a véleményeket róluk. Ez az ár nem a legolcsóbb szerintem, de ennek az oldala volt a legprofibb, úgy láttam, hogy ez egy komoly cég, sok éves tapasztalattal. A megrendelőt angol nyelven kellett kitölteni, de talán van ismerős, aki ebben tud segíteni. A jogosítvány viszont itthon ne maradjon, illetve még annyit, hogy a vezetőnek min. 21 évesnek kell lennie . Nagyszerű ajándék lenne a gyerekeknek, de azért én nagyon meggondolnám a dolgot, hogy már itthon " átadjam" az ajándékot, nehogy rosszul süljön el kint. Pl. a gyerekek más típusú kocsit akarnának, vagy a megadott időben nem tartózkodnak a szobában. Sok sikert. Üdv: Zsuzsa