Sziasztok! Aki volt már Sidariban, meg tudná mondani, hogy a parton a napágy bérlés hogy működik? Napi díja van vagy a bárban való fogyasztással jár? Valamint idén mely napokon vannak a különböző fakultatív programok? Előre is köszönöm, ha válaszoltok rá! Timi :)
Szia Timi ! 5 euró a parton. Ott kell bérelni. Vannak szállodák ahol ingyen adják de azok nem Grandos szállások.