(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

László Tímea Dátum: 2014-07-16 15:12:58
Dudás-Deák Ildikó írta ekkor: 2014-07-16 13:53:55
Szia Timi ! 5 euró a parton. Ott kell bérelni. Vannak szállodák ahol ingyen adják de azok nem Grandos szállások.
Köszönöm szépen :)
Dudás-Deák Ildikó Dátum: 2014-07-16 13:55:59
Most látom mennyi hibával írtam tegnap éjszaka Bocsi de már nem az igazi a szemem és telefonról írtam.
Dudás-Deák Ildikó Dátum: 2014-07-16 13:53:55
László Tímea írta ekkor: 2014-07-16 07:45:29
Sziasztok! Aki volt már Sidariban, meg tudná mondani, hogy a parton a napágy bérlés hogy működik? Napi díja van vagy a bárban való fogyasztással jár? Valamint idén mely napokon vannak a különböző fakultatív programok? Előre is köszönöm, ha válaszoltok rá! Timi :)
Szia Timi ! 5 euró a parton. Ott kell bérelni. Vannak szállodák ahol ingyen adják de azok nem Grandos szállások.
Dudás-Deák Ildikó Dátum: 2014-07-16 13:52:43
Dobi Ágnes írta ekkor: 2014-07-16 11:54:04
Igen igen :)) már alig várjuk!!!
Igennnnnnn !!!
Dobi Ágnes Dátum: 2014-07-16 11:54:04
Molnár Gergely írta ekkor: 2014-07-14 15:11:02
Mi is pont pénteken indulunk Sidari-ba. Busszal mentek Ti is??!
Igen igen :)) már alig várjuk!!!