sziasztok mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok ! Mi még számoljuk a napokat és izgulunk ne legyen semmi gond addig minden családtag rendben legyen,nagymama haza jöjjön a kórházból ,legyen jól és ha isten megengedi augusztus 01-én indulhassunk jézus végig fogom aludni az utat .üdv Kriszti
Kedves Krisztina! Én is ilyen dolgok miatt izgulok. Az utat egyébként többé-kevésbé én is átalszom. Néha azért megnézek egy filmet amit a sofőr berak. Oda felé Szerbián átmenve van világos. Mindig nyújtanak valami újat a tájak. Macedónia és Görög tök sötétben megyünk át. Akkor lehet aludni. Viszont érdemes a Görög autópályán a vége felé már mielőtt a kikötőbe érünk fent lenni, mert ahogy a hegyek át vannak fúrva és megyünk át az alagutakon arról példát vehetnek a magyar autó pálya építők. Fantasztikus!!