(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szepesi László Dátum: 2014-07-14 16:08:47
Békési Krisztina írta ekkor: 2014-07-14 15:42:00
sziasztok mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok ! Mi még számoljuk a napokat és izgulunk ne legyen semmi gond addig minden családtag rendben legyen,nagymama haza jöjjön a kórházból ,legyen jól és ha isten megengedi augusztus 01-én indulhassunk jézus végig fogom aludni az utat .üdv Kriszti
Kedves Krisztina! Én is ilyen dolgok miatt izgulok. Az utat egyébként többé-kevésbé én is átalszom. Néha azért megnézek egy filmet amit a sofőr berak. Oda felé Szerbián átmenve van világos. Mindig nyújtanak valami újat a tájak. Macedónia és Görög tök sötétben megyünk át. Akkor lehet aludni. Viszont érdemes a Görög autópályán a vége felé már mielőtt a kikötőbe érünk fent lenni, mert ahogy a hegyek át vannak fúrva és megyünk át az alagutakon arról példát vehetnek a magyar autó pálya építők. Fantasztikus!!
Békési Krisztina Dátum: 2014-07-14 15:42:00
sziasztok mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok ! Mi még számoljuk a napokat és izgulunk ne legyen semmi gond addig minden családtag rendben legyen,nagymama haza jöjjön a kórházból ,legyen jól és ha isten megengedi augusztus 01-én indulhassunk jézus végig fogom aludni az utat .üdv Kriszti
Molnár Gergely Dátum: 2014-07-14 15:11:02
Dobi Ágnes írta ekkor: 2014-07-14 09:02:20
Huhaaa Jövőhét pénteken indulás :P Tavaly egy másik Görög városban szerveztetek kint egy kis csapatépítő játékot a parton. Idén is lehet ilyenre számolni ? :P :D Kösziii
Mi is pont pénteken indulunk Sidari-ba. Busszal mentek Ti is??!
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-14 15:07:56
Dobi Ágnes írta ekkor: 2014-07-14 09:02:20
Huhaaa Jövőhét pénteken indulás :P Tavaly egy másik Görög városban szerveztetek kint egy kis csapatépítő játékot a parton. Idén is lehet ilyenre számolni ? :P :D Kösziii
kedves Ágnes! Milyen csapatépítő programra gondolsz?Üdv:Nándi smile
Dobi Ágnes Dátum: 2014-07-14 09:02:20
Huhaaa Jövőhét pénteken indulás :P Tavaly egy másik Görög városban szerveztetek kint egy kis csapatépítő játékot a parton. Idén is lehet ilyenre számolni ? :P :D Kösziii