Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy párommal szeptember 26-án megyünk Korfura.
Ha valaki volt már ebben az idő szakban megtudja mondani ,hogy milyen időre számithatunk?
Azt nem tudom még,hogy a kompdíj oda-vissza kerül fejenként 20 euróba? Vagy két embernek 80 euró
oda-vissza? Köszönöm a válaszokat. Üdv! :)
Kedves Zsolt! Mi ugyan szeptember első felében voltunk. Akkor 30-31 fok volt. Az idegenvezető elmondása szerint szeptember végén is még nagyon szép idő van. Nagyokat lehet kirándulni de fürödni is még jó! A kompdíj 1 főre oda-vissza 20 euró!