(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Márki Sándorné Dátum: 2014-07-10 11:54:31
1! Holnap indulás! Minden bepakolva. A rántott husit már csak sütni kell. Sós sütemény kész! Éjszaka biztos nem alszom smile
Tóth Zsolt Dátum: 2014-07-10 09:32:15
Szepesi László írta ekkor: 2014-07-10 09:12:20
Kedves Zsolt! Mi ugyan szeptember első felében voltunk. Akkor 30-31 fok volt. Az idegenvezető elmondása szerint szeptember végén is még nagyon szép idő van. Nagyokat lehet kirándulni de fürödni is még jó! A kompdíj 1 főre oda-vissza 20 euró!
Szia László! Köszönöm szépen a segítséget!!! :)
Szepesi László Dátum: 2014-07-10 09:12:20
Tóth Zsolt írta ekkor: 2014-07-09 19:31:39
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy párommal szeptember 26-án megyünk Korfura. Ha valaki volt már ebben az idő szakban megtudja mondani ,hogy milyen időre számithatunk? Azt nem tudom még,hogy a kompdíj oda-vissza kerül fejenként 20 euróba? Vagy két embernek 80 euró oda-vissza? Köszönöm a válaszokat. Üdv! :)
Kedves Zsolt! Mi ugyan szeptember első felében voltunk. Akkor 30-31 fok volt. Az idegenvezető elmondása szerint szeptember végén is még nagyon szép idő van. Nagyokat lehet kirándulni de fürödni is még jó! A kompdíj 1 főre oda-vissza 20 euró!
Szilágyi Barbara Dátum: 2014-07-09 20:31:14
Kedves fórumozók ! Hozzátok fordulok hátha valakit érdekel! Szeptember 5-14-ig van egy foglalásunk Korfu-Sidariban a Katherina apartmanban. A Fsz. 3 vagy 5 -ben pontosan nemtudom megmondani. Egy három fős szobáról van szó ahova ketten mentünk volna mi megkaptuk így is a szobát hogy csak ketten vagyunk. A probléma az lenne hogy sajnos egészségügyi okok miatt egészen biztosan nem tudunk elutazni így ha valakit, vagy valakinek az ismerősét érdekelné akkor írjon a következő e-mailcímre és egyeztetünk. : [email protected] Előre is köszönöm!
Tóth Zsolt Dátum: 2014-07-09 19:31:39
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy párommal szeptember 26-án megyünk Korfura. Ha valaki volt már ebben az idő szakban megtudja mondani ,hogy milyen időre számithatunk? Azt nem tudom még,hogy a kompdíj oda-vissza kerül fejenként 20 euróba? Vagy két embernek 80 euró oda-vissza? Köszönöm a válaszokat. Üdv! :)