(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sólya Nándor Dátum: 2014-07-14 08:21:05
Szepesi László írta ekkor: 2014-07-12 09:49:10
Szia Nándi! Igen! Már nagyon várjuk. Gombóc a gyomorban, hogy addig is minden ok lesz e!
Szia Laci! Nem írogatnak az emberek,utazók.Mi történt?Mindenki mindent tud????Na nem mintha ez baj lenne,na meg nem mintha ez zavarna,csak furcsa.Ne aggódj,minden rendben lesz addig is.Sidariban pedig.....tökéletes lesz minden! smile Üdv:Nándi smile
Szepesi László Dátum: 2014-07-12 09:49:10
Sólya Nándor írta ekkor: 2014-07-11 21:18:40
Szia Laci! Nemsokára már mi is megyünk....!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile Augusztus 1 mindjárt itt van nem? smile smile Még két és fél hét és megyünk....pffffúúúúú mekkorát nyaralunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdv:Nándi smile
Szia Nándi! Igen! Már nagyon várjuk. Gombóc a gyomorban, hogy addig is minden ok lesz e!
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-11 21:18:40
Szepesi László írta ekkor: 2014-07-10 09:12:20
Kedves Zsolt! Mi ugyan szeptember első felében voltunk. Akkor 30-31 fok volt. Az idegenvezető elmondása szerint szeptember végén is még nagyon szép idő van. Nagyokat lehet kirándulni de fürödni is még jó! A kompdíj 1 főre oda-vissza 20 euró!
Szia Laci! Nemsokára már mi is megyünk....!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile Augusztus 1 mindjárt itt van nem? smile smile Még két és fél hét és megyünk....pffffúúúúú mekkorát nyaralunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdv:Nándi smile
Sólya Nándor Dátum: 2014-07-11 21:17:03
Márki Sándorné írta ekkor: 2014-07-10 11:54:31
1! Holnap indulás! Minden bepakolva. A rántott husit már csak sütni kell. Sós sütemény kész! Éjszaka biztos nem alszom smile
Kedves Márki Sándorné! Kellemes nyaralást önöknek...ahhh ....de jó valakiknek már!!!! smile smile Üdv:Nándi smile
Bodnar Mihaly Dátum: 2014-07-10 21:47:14
Márki Sándorné írta ekkor: 2014-07-10 11:54:31
1! Holnap indulás! Minden bepakolva. A rántott husit már csak sütni kell. Sós sütemény kész! Éjszaka biztos nem alszom smile
Szia. Misi felesége vagyok. Nagyon jò nyaralàst kïvànok Nektek!