Üdv:Nándi
Augusztus 1 mindjárt itt van nem?
Még két és fél hét és megyünk....pffffúúúúú mekkorát nyaralunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdv:Nándi
Augusztus 1 mindjárt itt van nem?
Még két és fél hét és megyünk....pffffúúúúú mekkorát nyaralunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdv:Nándi
Üdv:Nándi