(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Márki Sándorné Dátum: 2014-07-08 08:02:43
3! smile
Busai Anikó Dátum: 2014-07-07 23:07:54
Orbán Gyula írta ekkor: 2014-07-06 21:19:38
Szia Anikó! Jó itt látni téged,már rég találkoztunk,én is már másodszor megyek Korfura,szeptember elején.Először kocsival voltunk most busszal két hétre.Az első még az Ibolyával volt.Ti mostanában mentek?Én is bérlek autót,tavaly Kefalonián voltam az is szép hely.A fiad remélem már befutott író.Biztos már több könyvet írt.Látom még szeretitek Görögországot,én még járok Görög táncházba és bulikba is.Jól vagytok? Üdv.Gyuszi.
Szia Gyuszi! Én is örülök. Tényleg hallottam a hellaszon, hogy Te is Korfura mész. Irigyellek, hogy két hétre mehetsz. Mi sajnos csak 1 hétig maradunk. Augusztus 29-én indulunk. Már várom nagyon, számolom a napokat. Görögországot nem lehet megunni sosem! örök szerelem! Sajnos tavaly nem jutottunk ki, két éve voltunk, úgyhogy most nagyon örülök, hogy sikerül. Szoktam nézni fotókat a táncházról. Jó nektek, hogy van a közeletekben ilyesmi, sajnos nálunk semmi. Köszi a kérdésedet, a fiam folyton ír, de még csak két könyv jelent meg, viszont kettő már kiadónál van, remélem lesz mostanában valami belőle!? Örülök, hogy írtál, majd jelentkezz, hogy milyen volt a nyaralás, és hogy érezted magad. Én majd jelzek, hogy hol lesznek fotók. Szép estét neked, és jó készülődést.
Márki Sándorné Dátum: 2014-07-07 19:15:45
Visszaszámlálás elkezdődött! 4 smile
Fenyő András Dátum: 2014-07-07 17:02:37
Kucs Béláné írta ekkor: 2014-07-07 13:46:11
Szia András, a Hellasz.hu Korfu fórumát próbáld meg, és ott van külön azt hiszem autóval Görögországba fórum is, talán ott hamarabb kapsz választ! Üdv/Edit
Köszönöm szépen megpróbálom. üdv András
Balkusné Szabó Tünde Dátum: 2014-07-07 13:52:45
Sziasztok! Aug. elején megyünk és az autóbérléssel kapcsolatos a kérdésem: Hol érdemes bérelni és mennyibe kerül 2-3 napra? Ki hogy oldotta meg? Köszönöm a választ