Kedves Olivér! Megnéztem a fotóidat, szépek nagyon és jó hangulatot csinált már az utazáshoz. Jó lenne már ott lenni! Nem tudtam, hogy nászúton voltatok, sok boldogságot kívánok nektek! Ha megjön a fiam töltök fel fotókat, de az majd csak szeptember közepén lesz! Azért a Louvrosról még írhatnál pár sort. A bár milyen volt, minden nap működött? Szeretnénk ott kezdeni a napot egy finom frappéval.
Az utazás milyen volt, mikor értetek Görögországba reggel? Köszi előre is.
Szia Anikó!
Jó itt látni téged,már rég találkoztunk,én is már másodszor megyek Korfura,szeptember elején.Először kocsival voltunk most busszal két hétre.Az első még az Ibolyával volt.Ti mostanában mentek?Én is bérlek autót,tavaly Kefalonián voltam az is szép hely.A fiad remélem már befutott író.Biztos már több könyvet írt.Látom még szeretitek Görögországot,én még járok Görög táncházba és bulikba is.Jól vagytok?
Üdv.Gyuszi.