Kedves Judit! Nem tudom melyik busz lesz a miénk,majd péntek reggel többet tudunk. Csak olyan biztosítást kötök amelyikkel szerződése van kint az orvosnak, ezért az Atlas és az EUB között gondolkozom, holnap megyek megkötni addigra majd kitalálom. Azt hallottam hosszú az út nagyon majdcsak kibírjuk. Jó készülődést!
Szia! Azért kérdeztem a biztit, mert a múltkor láttam, hogy a Gábortól kérdezted, hogy melyiket a kettő közül? Én ma voltam megkötni, és a nő mondta, hogy az EUB-bal is kell kint fizetni. Egyedül az Atlasz ami nem kér pénzt kint. Azért te is kérdezz rá, de állítólag ez így van. Én az utolsó napra (vas.) már nem fizettem. Na mindegy. Juj de félek ettől a hosszú úttól. Sajnos én nem tudok aludni semmi járgányban. Ja, ti biztos a 2-es járattal jöttök, de nekünk kétesélyes. Szia