(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-08-12 14:12:24
dr. Ilosvay Katalin írta ekkor: 2011-08-10 20:02:44
itt is kihasználom az alkalmat arra, hogy Pataky Gábornak köszönetet mondjak. Mindenben segítségünkre volt és mindig nagyon kedvesen. Gábor ha tusz segíteni, hogy a táncos hölyg fiától a fürdőruha visszakerülkön azt megköszönjük. Ilosvay katalin és családja( Elektra 3. apartman)
KEDVES KATALIN, NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK IS, JÓL ESIK, AHOGY ÍRTAM A FÖLDVÁRY CSALÁDNAK. REMÉLEM LESZ MÉG RÁ ALKALOM, HOGY TALÁLKOZZUNK A SZIGETEN. FÜRDŐRUHA ÜGYBEN MA INTÉZKEDEM, MA JÖN A VASO GÖRÖG ESTRE. ÜDV MINDENKINEK, GÁBOR
Erdős Maximilián Dátum: 2011-08-11 19:31:35
smile Hello Gábor! Szeptember közepén megyünk hozzátok!Reméljük jó idő lesz! Csajok várunk benneteket!Üdv:"a kézis fiuk" smile
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2011-08-10 20:02:57
smile
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2011-08-10 20:02:44
itt is kihasználom az alkalmat arra, hogy Pataky Gábornak köszönetet mondjak. Mindenben segítségünkre volt és mindig nagyon kedvesen. Gábor ha tusz segíteni, hogy a táncos hölyg fiától a fürdőruha visszakerülkön azt megköszönjük. Ilosvay katalin és családja( Elektra 3. apartman)
Dátum: 2011-08-10 07:07:58
Földvári László írta ekkor: 2011-08-04 16:32:21
Kedves Pataki Gábor! A görög est után indultunk haza személygépkocsival és nem tudtunk elköszönni ezt szeretnénk most utólag megtenni. Nagyon szép és jó hét volt. Köszönjük a sok segítséget, további jó munkát kívánunk. Földvári család /clio 15 szoba/ Qadosok
KEDVES LÁSZLÓ, ELNÉZÉST, HOGY CSAK MOST REAGÁLOK, NAGYON SOK DOLGOM VOLT ÉS ELKERÜLTE A FIGYELMEMET: NAGYON KÖSZÖNJÜK ÉS JÓ ÉRZÉS OLVASNI HALLANI, HOGY SIKERÜLT SZÉPPÉ TENNI A NYARALÁSOTOKAT ÉS REMÉLEM MÉG SOK EMBERÉT!MINDEN JÓT NEKTEK ÉS MAJD TALÁLKOZUNK JÖVŐRE! ÜDVÖZLETTEL, GÁBOR