itt is kihasználom az alkalmat arra, hogy Pataky Gábornak köszönetet mondjak. Mindenben segítségünkre volt és mindig nagyon kedvesen. Gábor ha tusz segíteni, hogy a táncos hölyg fiától a fürdőruha visszakerülkön azt megköszönjük. Ilosvay katalin és családja( Elektra 3. apartman)
KEDVES KATALIN,
NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK IS, JÓL ESIK, AHOGY ÍRTAM A FÖLDVÁRY CSALÁDNAK.
REMÉLEM LESZ MÉG RÁ ALKALOM, HOGY TALÁLKOZZUNK A SZIGETEN.
FÜRDŐRUHA ÜGYBEN MA INTÉZKEDEM, MA JÖN A VASO GÖRÖG ESTRE.
ÜDV MINDENKINEK, GÁBOR