5 nap és indulunk Sidariba

Várjuk már nagyon!!!!
Szia Attila! Mi 4-en megyünk a két nagyfiúnkkal, 19-én indulunk, sárvári felszállással, már nagyon várjuk mi is, nagy a készülődés. Úgy látom, vagyunk 4-en fórumozók, akik ebben az időpontban mennek. Mi az Elektrába utazunk az első héten, aztán folytatjuk a Nikos Poolba. Úgy gondolom, hogy utána sem bánnánk, ha a görögök sztrájkolnának egy picit, mert éppen ma olvastam, hogy ebben az esetben az állam fizetné a turistáknak a szálllást.
Elvileg találkozunk!