(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

P. Viktória Dátum: 2011-08-16 10:07:20
Sziasztok! Mi is augusztus 19-én indulunk Győri felszállással. Mi 4-en a Clio apartmanba megyünk. Már csak 3 nap.... smile
Tóthné Németh Mária Dátum: 2011-08-15 20:07:20
Vázsonyi Attila írta ekkor: 2011-08-14 15:47:43
5 nap és indulunk Sidariba smile smile Várjuk már nagyon!!!!
Szia Attila! Mi 4-en megyünk a két nagyfiúnkkal, 19-én indulunk, sárvári felszállással, már nagyon várjuk mi is, nagy a készülődés. Úgy látom, vagyunk 4-en fórumozók, akik ebben az időpontban mennek. Mi az Elektrába utazunk az első héten, aztán folytatjuk a Nikos Poolba. Úgy gondolom, hogy utána sem bánnánk, ha a görögök sztrájkolnának egy picit, mert éppen ma olvastam, hogy ebben az esetben az állam fizetné a turistáknak a szálllást. Elvileg találkozunk!
Őze Józsefné Dátum: 2011-08-15 11:01:15
kriszta írta ekkor: 2011-08-01 10:13:09
Kedves Gábor! Természetesen próbálok társakat találni, de úgy tűnik aug. 6-án nem utaznak repülővel. Ha nem találunk társakat akkor is valahogyan a szállásra kell érnünk. Jelezni fogom, hogy találtunk-e társakat és hogy rendeljél-e taxit. Szombaton éjfél után érkezünk Sidariba, írd meg hogy közvetlenül mehetünk-e a Clio-ba (Fszt.5), vagy először a Katerinába kell jelentkeznünk? Kedves Fórumozók! aug. 6-án utazunk(2 fő) Sidariba Wizzair-el amely 22:35-kor érkezik Korfu városba. Onnan Sidariba taxival megyünk, ha valakit érdekel a transzfer akkor társulhatnánk. Üdv:Kriszta
Kedves Kriszta ! Érdeklődni szeretnék hogy sikerült a nyaralás? Mi is a Wizzairrel megyünk 2 hét múlva, főként az utazással kapcs. részletekre vagyok kíváncsi. Ha lesz kis időd, megosztasz velem 1-2 infót? Előre is köszönöm ! [email protected] Üdv.. : Éva
Dátum: 2011-08-14 20:16:14
Erdős Maximilián írta ekkor: 2011-08-11 19:31:35
smile Hello Gábor! Szeptember közepén megyünk hozzátok!Reméljük jó idő lesz! Csajok várunk benneteket!Üdv:"a kézis fiuk" smile
SZIASZTOK SRÁCOK, HAJRÁ ELŐRE!SZEPTEMBERBEN MÉG JÓ SZOKOTT LENNI!A TÖBBI A TI DOLGOTOK, VÁRUNK BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Vázsonyi Attila Dátum: 2011-08-14 15:47:43
5 nap és indulunk Sidariba smile smile Várjuk már nagyon!!!!