(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

mati81 Dátum: 2011-08-09 20:45:44
Fehér Erika írta ekkor: 2011-08-03 18:24:54
Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni abban, hogy lehet-e kerékpárt bérelni Sidarin? Ha igen, mennyiért és hol?
Szia! Igen lehet a Canal d' amour utcáján van egy hely ahol nem csak motort de kerékpárt is lehet bérelni, de szerintem nem érdemes ha csak nem a szomszéd faluba akarsz átkarikázni! Üdv Márti
kriszta Dátum: 2011-08-05 14:59:43
írta ekkor: 2011-08-01 23:36:40
KEDVES KRISZTA, KÉRLEK, HOGY ELŐSZÖR SZÓLJATOK, TELEFONÁLJATOK NEKEM, MERT TUDNOM KELL, MINDEKI MEGÉRKEZETT-E.MINDENKIT, AKÁR MIKOR ÉRKEZIK MEGVÁROK!!! ÍRJ, HA KELL TAXI. VÁRUNK BENNETEKET!GÁBOR
Kedves Gábor! Kérlek rendelj taxit. Sajnos csak ketten leszünk, remélem 50 EUR-ért elvisznek. Taxisnak fizetek, vagy neked? Amikor a Clioba megérkezünk felhívlak, rendben? Köszönettel: Kriszta
Őze Józsefné Dátum: 2011-08-04 20:47:41
S. Krisztina írta ekkor: 2011-08-02 21:32:57
Sziasztok!Hurrá végre eljött a mi időnk!Pénteken indulunk el sem hiszem.Remélem nekünk is felejthetetlen élményekben lesz részünk.Az utazástól azért egy kicsit tartunk.Valaki tud abban segíteni,hogy hűtőtáskát fel lehet e vinni a buszra?Ez fontos lenne nekem.Köszönöm előre is.
Kedves Krisztina ! Mi már többször voltunk autóbusszal, azt tapasztaltam, sokan vittek a bőrönd mellett + 1 hűtőtáskát is. Csak jól le kell kötni,hogy zárva maradjon mindvégig, és érdemes a nevet ráírni. Szerintem nincs ebben változás :) Jó utat, kellemes nyaralást ! Üdv.: Éva
Földvári László Dátum: 2011-08-04 16:32:21
Kedves Pataki Gábor! A görög est után indultunk haza személygépkocsival és nem tudtunk elköszönni ezt szeretnénk most utólag megtenni. Nagyon szép és jó hét volt. Köszönjük a sok segítséget, további jó munkát kívánunk. Földvári család /clio 15 szoba/ Qadosok
Fehér Erika Dátum: 2011-08-03 18:24:54
Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni abban, hogy lehet-e kerékpárt bérelni Sidarin? Ha igen, mennyiért és hol?