KEDVES KRISZTA,
KÉRLEK, HOGY ELŐSZÖR SZÓLJATOK, TELEFONÁLJATOK NEKEM, MERT TUDNOM KELL, MINDEKI MEGÉRKEZETT-E.MINDENKIT, AKÁR MIKOR ÉRKEZIK MEGVÁROK!!!
ÍRJ, HA KELL TAXI.
VÁRUNK BENNETEKET!GÁBOR
Kedves Gábor! Kérlek rendelj taxit. Sajnos csak ketten leszünk, remélem 50 EUR-ért elvisznek. Taxisnak fizetek, vagy neked? Amikor a Clioba megérkezünk felhívlak, rendben? Köszönettel: Kriszta