(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-08-03 09:41:50
Tóthné Németh Mária írta ekkor: 2011-08-02 20:42:48
Sziasztok! Nikos Pool apartman érdekelne, mik a tapasztalatok, a nyugágyak ingyenesen igénybevehetők, vagy bérelni kell a medencénél, a légkondi kikapcsolható-e, vagy központilag vezérelt, törölközőt adnak, ahogy a leírásban van??
KEDVES MÁRIA, A NAPÁGYAK, NAPERNYŐK INGYENESEK, A LÉGKONDIHOZ SAJÁT TÁVIRÁNYÍTÓ VAN ÉS TERMÉSZETESEN ADNAK TÖRÜLKÖZŐT. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-08-03 09:40:00
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-08-02 16:16:46
Kedves Gábor! Szeretnék érdeklődni, hogy Sidarin melyik biztosítóval van szerződése az orvosnak. Megköthetjük az EUB-t vagy maradjunk az Atlasnál? Köszönöm!
KEDVES GYÖNGYI, MINDKETTŐ JÓ, MINDKETTŐT ELFOGADJA! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-08-03 09:38:19
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2011-08-02 16:16:46
Kedves Gábor! Szeretnék érdeklődni, hogy Sidarin melyik biztosítóval van szerződése az orvosnak. Megköthetjük az EUB-t vagy maradjunk az Atlasnál? Köszönöm!
KEDVES GYÖNGYI, MINDKETTŐ JÓ, MINKETTŐT ELFOGADJA! ÜDV, GÁBOR
Turcsán Andrea Dátum: 2011-08-03 07:20:25
S. Krisztina írta ekkor: 2011-08-02 21:32:57
Sziasztok!Hurrá végre eljött a mi időnk!Pénteken indulunk el sem hiszem.Remélem nekünk is felejthetetlen élményekben lesz részünk.Az utazástól azért egy kicsit tartunk.Valaki tud abban segíteni,hogy hűtőtáskát fel lehet e vinni a buszra?Ez fontos lenne nekem.Köszönöm előre is.
Szia! Nem lehetett hűtőtáskát felvinni, de nem is férne el
Turcsán Andrea Dátum: 2011-08-03 07:14:41
Szepesi László írta ekkor: 2011-08-02 19:39:46
Sziasztok! Tudna valaki pontos árat mondani, hogy a kis strandon mennyibe kerül a napernyő bérlés? Több féle árakat is olvastam már! Melyik étteremtől lehet bérelni és mi módon?
Szia! A kis strandon 2ágy+ernyő 8 euró egész napra. Mi utolsó nap kaptunk 1 euró kedvezményt. Ahogy elfoglalsz egy ágyat, kis idő múlva ott terem egy fickó a pénzért