Sziasztok! Nikos Pool apartman érdekelne, mik a tapasztalatok, a nyugágyak ingyenesen igénybevehetők, vagy bérelni kell a medencénél, a légkondi kikapcsolható-e, vagy központilag vezérelt, törölközőt adnak, ahogy a leírásban van??
KEDVES MÁRIA,
A NAPÁGYAK, NAPERNYŐK INGYENESEK, A LÉGKONDIHOZ SAJÁT TÁVIRÁNYÍTÓ VAN ÉS TERMÉSZETESEN ADNAK TÖRÜLKÖZŐT.
ÜDV, GÁBOR