KEDVES KRISZTA,
TERMÉSZETESEN SEGÍTEK MEGRENDELNI,ADDIG IS PRÓBÁLJATOK TÁRSAKAT TALÁLNI, MERT KIFIZETŐDŐBB.
ÜDV, MÉG ÍRJATOK A FÓRUMRA, HOGY BIZTOSAN KELL-E!
ÜDV,GÁBOR
Kedves Gábor! Természetesen próbálok társakat találni, de úgy tűnik aug. 6-án nem utaznak repülővel. Ha nem találunk társakat akkor is valahogyan a szállásra kell érnünk. Jelezni fogom, hogy találtunk-e társakat és hogy rendeljél-e taxit. Szombaton éjfél után érkezünk Sidariba, írd meg hogy közvetlenül mehetünk-e a Clio-ba (Fszt.5), vagy először a Katerinába kell jelentkeznünk?
Kedves Fórumozók! aug. 6-án utazunk(2 fő) Sidariba Wizzair-el amely 22:35-kor érkezik Korfu városba. Onnan Sidariba taxival megyünk, ha valakit érdekel a transzfer akkor társulhatnánk. Üdv:Kriszta