(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Karsai Edit Dátum: 2011-07-28 09:37:59
Kedves Fórumozók! Kedves Gábor! Az autóbérlés kapcsán lenne néhány kérdésem. 6 főre: Két kocsit vagy inkább egy nagyobbat érdemes bérelni? Milyen árban van 1 napra és 1 hétre? Érdemes előre foglalni vagy elég majd ha kint leszünk? Előre is köszönök minden választ. Ha valakinek kényelmesebb: [email protected]. Ide is írhattok. Köszönöm: Edit
kriszta Dátum: 2011-07-27 21:43:53
Kedves Gabor! Aug. 6-an ketten megyunk Wizzair-el Sidariba, a Clio fszt.5-be. Ugy tunik , hogy ugyanakkor senki mas nem utazik wizz-el Sidariba. Tudnal taxit rendelni szamunkra? Ha valakit megis erdekli a taxi, akkor kerem jelezze a forumon. Udv: kriszta
Dátum: 2011-07-27 20:16:51
Kedves grandgaborkorfu,ill.fórumozók!Szeretném megkérdezni,hogy még mindíg lehet e személyivel kiutazni,mivel nekünk az okmányirodába azt mondták:felesleges útlevelet csináltatni,el kell fogadniuk az új tipusú személyit!Kire hallgassunk?A válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2011-07-26 22:35:27
KEDVES GYULA, AMI KÉSIK NEM MÚLIK...BOCS A KÉSEI VÁLASZÉRT. A MARIELLA KÖZELÉBEN VAN INTERNET KÁVÉZÓ, DE A KATHERINA APARTMANUNK UDVARÁN IS VAN WIFI HOZZÁFÉRÉS. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-26 22:32:41
MNiki írta ekkor: 2011-07-23 14:52:41
Szia Gábor! Érdeklődni szeretnék a szeptemberi komp menetrendről? Milyen időközönként járnak? Illetve a jegyárakról mit lehet tudni (autóval)? Köszönöm a segítséget: Niki
KEDVES NIKI, MOST ÉN KÉREM AZ AUTÓS FÓRUMOZÓK SEGÍTSÉGÉT, MERT EZEKKEL NEM VAGYOK TISZTÁBAN.TEHÁT AUTÓSOK, TUD VALAKI SEGÍTENI? KÖSZI, GÁBOR