Szia Gábor!
Érdeklődni szeretnék a szeptemberi komp menetrendről? Milyen időközönként járnak? Illetve a jegyárakról mit lehet tudni (autóval)?
Köszönöm a segítséget: Niki
KEDVES NIKI,
MOST ÉN KÉREM AZ AUTÓS FÓRUMOZÓK SEGÍTSÉGÉT, MERT EZEKKEL NEM VAGYOK TISZTÁBAN.TEHÁT AUTÓSOK, TUD VALAKI SEGÍTENI?
KÖSZI,
GÁBOR