Kedves Gábor és Gabica! Köszönjük, hogy szebbé tettétek a nyaralásunkat, és hogy annyiszor megnevettettél

A szegedi hosszabb pihenőt leszámítva minden nagyon jó volt: a szállás, a segítségetek, a helyi emberek, kaják, bulik, minden

Ja és köszi, hogy nem hagytatok Kalamakin, bár így visszagondolva annyira nem is bántam volna

A hajós túrát bűn kihagyni!
Üdv Debrecenből: Szandi, Julika, Emőke
SZISZTOK LEÁNYOK!
NEKTEK IS AZT TUDOM ÍRNI, HOGY ÍGY JÓ ÉRZÉS EZT A MUNKÁT VÉGEZNI, HA UTÁNA EZT ÉRZIK AZ UTASOK!MI PEDIG NEKTEK ÉS MINDEN UTASNAK KÖSZÖNJÜK!!!
ÜDV, GÁBOR