(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-26 22:30:39
Őze Józsefné írta ekkor: 2011-07-24 19:42:49
Kedves Mészáros Marianna ! Mi is repülővel utazunk aug. 27-én, szombaton a Wizzair menetrend szerinti járatával. Ha egyezik az időpont, osztozhatunk a taxin. Üdv.: Éva
KEDVES MARIANN, ÉN IS EZT TUDOM TANÁCSOLNI, HOGY FOGJATOK ÖSSZE, UGYANIS CSAK A TAXI A MEGOLDÁS, MÁS NINCS.VÁRUNK BENNETEKET, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-26 22:28:49
Varga Istvánné írta ekkor: 2011-07-25 10:37:51
Kedves Gábor Sidariban! Hát nagyon köszönünk Neked mindent, jól éreztük magyunkat. Szegeden kellett várakozni az egyik busz miatt, de ezzel együtt jól utaztunk. Külön köszönet az érdekes idegenvezetésért! nagyon-nagyon jó volt a szigettúra! Szeretettel Vargáék Clio 10-ból.
SZIASZTOK, NEKTEK IS KÖSZÖNJÜK AZ ELISMERŐ SZAVAKAT,REMÉLEM JÖVÖRE JÖTTÖK ÉS ÚJRA TUDUNK ÖRÖMET SZEREZNI NEKTEK! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-26 22:26:19
Fodor Alexandra írta ekkor: 2011-07-25 11:13:52
Kedves Gábor és Gabica! Köszönjük, hogy szebbé tettétek a nyaralásunkat, és hogy annyiszor megnevettettél smile A szegedi hosszabb pihenőt leszámítva minden nagyon jó volt: a szállás, a segítségetek, a helyi emberek, kaják, bulik, minden smile Ja és köszi, hogy nem hagytatok Kalamakin, bár így visszagondolva annyira nem is bántam volna smile smile A hajós túrát bűn kihagyni! Üdv Debrecenből: Szandi, Julika, Emőke
SZISZTOK LEÁNYOK! NEKTEK IS AZT TUDOM ÍRNI, HOGY ÍGY JÓ ÉRZÉS EZT A MUNKÁT VÉGEZNI, HA UTÁNA EZT ÉRZIK AZ UTASOK!MI PEDIG NEKTEK ÉS MINDEN UTASNAK KÖSZÖNJÜK!!! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-26 22:22:47
Deák Anikó írta ekkor: 2011-07-25 12:00:57
Mi is tegnap értünk haza Sidariból, nagyon jól éreztük magunkat. smile ez sablon szövegnek tűnik, de ez az igazság! Köszönet a jó társaságnak akikkel együtt lehettünk, valamint Gábornak és Gabinak is a gondoskodást, tájékoztatást és mindent! A fakultatív programok és a kaja is szuper volt! Azt hiszem a feltöltődés sikeresnek tekinthető! Üdvözlünk mindenkit és kellemes nyaralást a még itthon várakozóknak! Anikó és István a Clio-ból
KEDVES ANIKÓ, NAGYON ÖRÜLÜNK, HOGY JÓL ÉREZTÉTEK MAGATOKAT,HIGGYÉTEK EL NEKÜNK EZ NAGYON-NAGYON FONTOS!!!GYERTEK MÁSKOR IS,VÁRUNK BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
denshai vera Dátum: 2011-07-26 12:58:20
Erdős Maximilián írta ekkor: 2011-07-25 21:13:05
smile Sziasztok csajok! Szeptember közepén megyünk korfura,4 bulizós szingli,kézilabdás pasi!Várunk benneteket szeretettel az apartmanunkban!Üdv:max smile
Miért nem írod ki rögtön a méreteidet? Életkor, fogak száma, stb smile