Szia Márti! Pont ma reggel gondoltam Rád, még 9-et kell aludni és indulunk. Jó sok hasznos infót olvastam a napokban itt a fórumon. Szerintem a 18eur kompdíj oda-vissza értendő és odafele kell kifizetni, ha lesz időm még visszaolvasok. A mostani hétvégén nagyjából összerakom mit szeretnénk vinni. Sok cuccot nem viszünk, de ahogy itt többen írták vajat. sajtot, szalámit érdemes. Jó készülődést Nektek is.: Mária
Szia Mária!
Én is így gondolom hogy oda vissza annyi a kompjegy.
Sok mindent mi sem viszünk, de én már írtam egy listát, hogy kb. mit kell magunkkal vinni.Tényleg jók az infók amikor van időm feljövök olvasgatok, csak most annyi a meló hogy rengeteg

Na akkor nem sokára találkozunk!
Márti