(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-14 07:50:16
KEDVES CSILLA, ELNÉZÉST, VALÓBAN ELKERÜLTE A FIGYELMEMET! GYERTEK NYUGODTAN, AMIKOR SIDARIBAN VAGYTOK,HÍVJATOK FEL, MINDENKIT MEGVÁRUNK, A KULCSOK PEDIG MINDÍG AZ AJTÓBAN VANNAK. JÓ UTAT, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-13 22:53:37
Kedves Gábor! Már írtam korábban, de úgy felpörgött a fórum, hogy szerintem nem láttad. Szombaton érkezünk a wizzairrel, 22.35-kor szállunk le ha minden igaz. Igyekszünk Sidariba az Elektraba érni, hol tudunk találkozni,vagy hogyan lehet majd kulcsot kapni? Válaszod várva üdvözlettel: Csilla
Dömötör Gabi Dátum: 2011-07-13 22:40:38
írta ekkor: 2011-07-13 08:28:21
SZIA GABI, KB. 15 EURO/NAP AZ ÁRA, EGY NAGYOBB PL. 80-AS, KB. 20 EURO. ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! Köszönöm a válaszod! Augusztusban találkozunk! Gabi smile
Simon Tamás Dátum: 2011-07-13 20:52:33
Kedves Gábor! Érdeklődnék hogy sikerült e foglalni jeepet? Üdv Tomi
mati81 Dátum: 2011-07-13 18:32:48
írta ekkor: 2011-07-13 06:12:11
Szia Márti! Pont ma reggel gondoltam Rád, még 9-et kell aludni és indulunk. Jó sok hasznos infót olvastam a napokban itt a fórumon. Szerintem a 18eur kompdíj oda-vissza értendő és odafele kell kifizetni, ha lesz időm még visszaolvasok. A mostani hétvégén nagyjából összerakom mit szeretnénk vinni. Sok cuccot nem viszünk, de ahogy itt többen írták vajat. sajtot, szalámit érdemes. Jó készülődést Nektek is.: Mária
Szia Mária! Én is így gondolom hogy oda vissza annyi a kompjegy. Sok mindent mi sem viszünk, de én már írtam egy listát, hogy kb. mit kell magunkkal vinni.Tényleg jók az infók amikor van időm feljövök olvasgatok, csak most annyi a meló hogy rengeteg smile Na akkor nem sokára találkozunk! Márti