(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Rubi László Dátum: 2011-07-12 00:47:28
Ja és Albániába útlevél kell oda nem elég a személyi....
Rubi László Dátum: 2011-07-12 00:46:29
Mi nem mentünk át Albániába, mert csak a romvárost lehet megnézni, de egy követ sem szabad felvenni. Fakultatív program oda nem is volt szervezve.Egyébként Sidariból átlátni Albániába, kb 2km légvonalban.... Robogó kb 25 eu ha jól emlékszem de majd Gábor pontosít...
Dömötör Gabi Dátum: 2011-07-11 22:43:11
Kedves Gábor! Tudnál nekem abban segíteni, hogy mennyibe kerül egy "50-s" vagy nagyobb robogó bérlése? Előre is köszönöm smile
Szilágyi Dina Dátum: 2011-07-11 21:39:14
Sziasztok! Remek volt ez az 1 hét Sidariban! Haza se akartunk jönni! :) Gábor,köszönünk szépen minden segítséget! Jövőre ugyanekkor ugyanitt remélhetőleg!
Joó-Horváth Ibolya Dátum: 2011-07-11 20:35:47
Sziasztok, Fórumozók! Olyan kérdésem lenne, hogy járt-e valaki közületek Albániában fakultativ programon /mit lehet ott látni, hova érkezünk, milyen hosszú a hajóút, stb szóval minden érdekel/ne/. Mi aug. 19-től megyünk a Clió apartmanba 2 hétre, és nagyon várjuk az utazást! Korábban Tolóban voltunk, többször is, azt mindenkinek csak ajánlani tudom: Üdv. H.Ibolya Makóról