Sziasztok, Fórumozók! Olyan kérdésem lenne, hogy járt-e valaki közületek Albániában fakultativ programon /mit lehet ott látni, hova érkezünk, milyen hosszú a hajóút, stb szóval minden érdekel/ne/. Mi aug. 19-től megyünk a Clió apartmanba 2 hétre, és nagyon várjuk az utazást! Korábban Tolóban voltunk, többször is, azt mindenkinek csak ajánlani tudom: Üdv. H.Ibolya Makóról