Sziasztok! Mi szombaton megyünk a családdal és béreltünk egy kisautót. Nem nagyon láttam arról infokat, hogy parkolni lehet-e mindenhol, ahol nem tiltják vagy vannak egyedi szabályok amiket be kell-e tartani. Van-e díja valahol a parkolásnak. Légyszi, aki tud osszon meg ilyen infokat is. köszi, István
kedves István! mi már kétszer béreltünk autót görögországban, biztos lehetsz benne,hogy táblák fogják jelölni a parkolást és a megállási tilalmat is. a kressz europában mindenhol egyet jelent.üdv és jó nyaralást.