(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Rubi László Dátum: 2011-07-11 19:50:35
Akikkel mi utaztunk, soknak csak személyi volt, azt is elfogadták minden határon, nem kellett az útlevél.
Dobó Csilla Dátum: 2011-07-11 19:43:06
Sziasztok!Mi augusztus 26-án megyünk Korfura busszal.Mi a tapasztalat a határokon, személyi is elég, vagy mindenképp kell az útlevél?
vakarcs péter Dátum: 2011-07-11 19:31:00
Erős István írta ekkor: 2011-07-11 11:07:28
Sziasztok! Mi szombaton megyünk a családdal és béreltünk egy kisautót. Nem nagyon láttam arról infokat, hogy parkolni lehet-e mindenhol, ahol nem tiltják vagy vannak egyedi szabályok amiket be kell-e tartani. Van-e díja valahol a parkolásnak. Légyszi, aki tud osszon meg ilyen infokat is. köszi, István
kedves István! mi már kétszer béreltünk autót görögországban, biztos lehetsz benne,hogy táblák fogják jelölni a parkolást és a megállási tilalmat is. a kressz europában mindenhol egyet jelent.üdv és jó nyaralást.
Dátum: 2011-07-11 16:44:30
Rubi László írta ekkor: 2011-07-11 12:28:41
opsz. a sétálóutca kb 500m, elírtam.
Szia László! Köszönöm, hogy részletesen leírtad, megosztottad a tapasztalataidat. Nagyon hasznos és mindenre kiterjedő az írásod. Köszi mégegyszer: Mária
Rubi László Dátum: 2011-07-11 12:28:41
opsz. a sétálóutca kb 500m, elírtam.