(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Virág erika Dátum: 2011-07-01 18:22:44
Horváth Attila írta ekkor: 2011-07-01 14:44:49
Kedves Erika! Bocs, hogy csak most válaszolok, tegnap nem voltam gépközelben. Szívesen megosztozunk veletek 1 taxin. Mi csak az érkezéskor vennénk ezt igénybe, 16.-án visszafelé a reptérre busszal mennénk, mivel az lényegesen olcsóbb és kora este még vannak járatok. Ha szólsz Gábornak azt megköszönjük. Üdv. Attila
Kedves Attila, Rendben. Akkor megkérem Gábort, hogy foglaljon taxit nekünk. Jó lenne, ha megadnád a mobilszamod, hogy megtaláljuk egymást a reptéren. Az enyém 30 538 55 32. Szia Erika
Kósa Csilla Dátum: 2011-07-01 17:36:18
Kedves Gábor! Mi 07.16-án éjjel érkezünk a Wizzair menetrendszerinti járatával, szállíásunk az Elektra apartmanban lesz. Kérdésem, hogy van-e portaszolgálat vagy vmi hasonló hogy a kulcsot átvehessük. Köszönettel: Csilla
Horváth Attila Dátum: 2011-07-01 14:44:49
Virág erika írta ekkor: 2011-06-30 14:39:19
Kedves Attila! Legyszives válaszolj, mert időben kell szólni a Gábornak, hogy rendeljen taxit nekünk ha tarsulni akarunk a transzferen. Üdv: Erika
Kedves Erika! Bocs, hogy csak most válaszolok, tegnap nem voltam gépközelben. Szívesen megosztozunk veletek 1 taxin. Mi csak az érkezéskor vennénk ezt igénybe, 16.-án visszafelé a reptérre busszal mennénk, mivel az lényegesen olcsóbb és kora este még vannak járatok. Ha szólsz Gábornak azt megköszönjük. Üdv. Attila
Dátum: 2011-07-01 14:04:59
Szilágyi Dina írta ekkor: 2011-07-01 13:55:48
Köszönjük szépen!Már nagyon várjuk hogy ott legyünk! Üdv Szilágyi Melitta Dina
SZÍVESEN, MOST JÖVÖK RÁ, HOGY ÉN NEM KÉT KÜLÖNBÖZŐ HÖLGGYEL LEVELEZTEM, HANEM AZ ÖN NEVE MINDKETTŐ... VÁRJUK ÖNÖKET, ÜDV, GÁBOR
Szilágyi Dina Dátum: 2011-07-01 13:55:48
írta ekkor: 2011-07-01 10:02:44
KEDVES DIANA, MOST RENDELTEM MEG A KÉT TAXIT, ELVILEG BEFÉRNEK, AZ EGYIKBE 5 "GYEREK", A MÁSIKBA KÉT FELNŐTT ÉS KÉT "GYEREK". A TAXISOK, KIS TÁBLÁVAL, AMIRE AZ ÖN NEVE LESZ FELÍRVA VÁRJÁK A CSAPATOT. 55, MAX 60 EURO/KOCSI LESZ A TAXI, CSOMAGTÓL FÜGGŐEN. ÜDV, GÁBOR
Köszönjük szépen!Már nagyon várjuk hogy ott legyünk! Üdv Szilágyi Melitta Dina