Kedves Erika!
Bocs, hogy csak most válaszolok, tegnap nem voltam gépközelben. Szívesen megosztozunk veletek 1 taxin. Mi csak az érkezéskor vennénk ezt igénybe, 16.-án visszafelé a reptérre busszal mennénk, mivel az lényegesen olcsóbb és kora este még vannak járatok. Ha szólsz Gábornak azt megköszönjük. Üdv. Attila
Kedves Attila,
Rendben. Akkor megkérem Gábort, hogy foglaljon taxit nekünk. Jó lenne, ha megadnád a mobilszamod, hogy megtaláljuk egymást a reptéren. Az enyém 30 538 55 32.
Szia
Erika