(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-01 13:43:53
Bajkó Viola írta ekkor: 2011-07-01 13:33:40
Mi egy óra múlva indulunk smile Remélem ott Korfun jó idő van, mert itt nagyon hideg és esős. smile Szombat délelőtt érkezünk valószínű vagy dél körül majd meglátjuk. smile
SZIA VIOLA, ITT JÓ AZ IDŐ, MELEG VAN, VÁRUNK BENNETEKET, JÓ UTAT! ÜDV, GÁBOR
Bajkó Viola Dátum: 2011-07-01 13:33:40
Mi egy óra múlva indulunk smile Remélem ott Korfun jó idő van, mert itt nagyon hideg és esős. smile Szombat délelőtt érkezünk valószínű vagy dél körül majd meglátjuk. smile
Virág erika Dátum: 2011-07-01 10:45:23
írta ekkor: 2011-07-01 09:32:17
ERIKA, RAJTA VAN A VOUCHEREN, AMIT AZ IRODÁBA KAPTATOK! ÜDV, GÁBOR
Szia Gábor! Meg nem kaptuk meg a vouchert.Mi a campus club utazási irodánál foglaltunk,ezen belül a grand toursnal. Üdv:Erika
Dátum: 2011-07-01 10:02:44
Szilágyi Dina írta ekkor: 2011-06-30 20:55:49
Kedves Gábor! 2 felnőtt lesz a csoportunkban,a többiek 17 évesek! Miénk lesz az egyik 6 fős apartman + még egy 3 fős( az első emelet 8-as szoba). Így akkor mennyibe kerülne,vagy hogyan tudnánk megoldani a transzfert?
KEDVES DIANA, MOST RENDELTEM MEG A KÉT TAXIT, ELVILEG BEFÉRNEK, AZ EGYIKBE 5 "GYEREK", A MÁSIKBA KÉT FELNŐTT ÉS KÉT "GYEREK". A TAXISOK, KIS TÁBLÁVAL, AMIRE AZ ÖN NEVE LESZ FELÍRVA VÁRJÁK A CSAPATOT. 55, MAX 60 EURO/KOCSI LESZ A TAXI, CSOMAGTÓL FÜGGŐEN. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-07-01 09:32:17
Virág erika írta ekkor: 2011-06-30 22:38:03
Szia Gábor! Köszönjük szépen!Legyszives add meg a telefonszamodat! Üdv: Erika
ERIKA, RAJTA VAN A VOUCHEREN, AMIT AZ IRODÁBA KAPTATOK! ÜDV, GÁBOR