(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-01 07:19:30
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-06-30 12:21:14
Igen, Gábor, az idegenvezető adott egy 10% kedvezményre jogosító kártyát. ( Nekünk ez számlakérés után jutott eszünkbe, dehát ez már a mi bajunk :) ) Egyébként az is lehet, hogy nincs különbség árban, csak még nem aktualizálták az étlapot. A Symbiosa étterem a Clio Apartman mellett van a főutcán, kb 10 percnyire a központtól. Mivel mi béreltünk autót egész hétre, mert repülővel mentünk, így egyénileg jártuk be a szigetet. Emiatt Sidariban csak keveset voltunk, de nagyon szépek a homokkősziklák.. De a BBQ hajó nagyon jól hangzott, elvisznek elgudott kis barlangokba, és a víz felől még szebb a sziget :) Jó készülődést!
Köszi Mónika! Hát készülődni még ráérünk , most számoltam még 20-at kell aludni, de majd eltelik az idő. Üdv. Mária
Virág erika Dátum: 2011-06-30 22:38:03
írta ekkor: 2011-06-30 12:30:24
AMINT MEGÉRKEZTEK SIDARIBA, HÍVJATOK FEL, ELKÍSÉRÜNK A SZÁLLÁSHOZ BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Szia Gábor! Köszönjük szépen!Legyszives add meg a telefonszamodat! Üdv: Erika
Őze Józsefné Dátum: 2011-06-30 22:00:18
Sziasztok ! Ha aug. 27-én utazna valaki repülővel Korfura, és szept.3-án vissza Bp.-re, szívesen konzultálnék. A Malév ma törölte a szept. 3-i járatot... szép kilátások :) Pedig már nagyon várom ! Üdv.: Éva [email protected]
Szilágyi Dina Dátum: 2011-06-30 20:55:49
írta ekkor: 2011-06-30 12:23:50
KEDVES DIANA-MELITTA, MOST SZÁMOLOM, 9 EMBERT ÍRTÁL, AZ SOK LESZ KÉT TAXIRA.A SZÁLLÁSLISTÁMON A TE NEVED MELLETT CSAK 6 EMBERT LÁTOK.MELYIK SZOBA MÉG AKI JÖN?MINDENKI FELNŐTT? VÁROM VÁLASZODAT, ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! 2 felnőtt lesz a csoportunkban,a többiek 17 évesek! Miénk lesz az egyik 6 fős apartman + még egy 3 fős( az első emelet 8-as szoba). Így akkor mennyibe kerülne,vagy hogyan tudnánk megoldani a transzfert?
Kocsis Béla Dátum: 2011-06-30 20:30:24
Sziasztok! Mi július 29.-én indulunk a Mariellába busszal, arra lennénk kiváncsiak, hogy milyen hosszú az út illetve, milyenek voltak a határátkelések, valamint tapasztalatok az apartmanról. Előre is köszi.