Igen, Gábor, az idegenvezető adott egy 10% kedvezményre jogosító kártyát. ( Nekünk ez számlakérés után jutott eszünkbe, dehát ez már a mi bajunk :) ) Egyébként az is lehet, hogy nincs különbség árban, csak még nem aktualizálták az étlapot.
A Symbiosa étterem a Clio Apartman mellett van a főutcán, kb 10 percnyire a központtól.
Mivel mi béreltünk autót egész hétre, mert repülővel mentünk, így egyénileg jártuk be a szigetet. Emiatt Sidariban csak keveset voltunk, de nagyon szépek a homokkősziklák.. De a BBQ hajó nagyon jól hangzott, elvisznek elgudott kis barlangokba, és a víz felől még szebb a sziget :) Jó készülődést!
Köszi Mónika! Hát készülődni még ráérünk , most számoltam még 20-at kell aludni, de majd eltelik az idő. Üdv. Mária