(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Bajkó Viola Dátum: 2011-06-30 17:58:42
Jah megvan a számod! smile smile smile Bocsánat! smile
Bajkó Viola Dátum: 2011-06-30 17:31:04
Bajkó Viola írta ekkor: 2011-06-30 17:29:07
Grandgaborkorfu! Egy telefonszámot kaphatok akkor, ha esetleg nem találnánk oda a Katerina apartmanba, akkor tudjunk eligazítást kérni Tőled. Csak mert itt olvastam, hogy volt aki eltévedt Sidarin és nem szeretnénk ebbe a hibába esni.:)
[email protected] küldheted ha nem gond:)
Bajkó Viola Dátum: 2011-06-30 17:29:07
Grandgaborkorfu! Egy telefonszámot kaphatok akkor, ha esetleg nem találnánk oda a Katerina apartmanba, akkor tudjunk eligazítást kérni Tőled. Csak mert itt olvastam, hogy volt aki eltévedt Sidarin és nem szeretnénk ebbe a hibába esni.:)
Virág erika Dátum: 2011-06-30 14:39:19
Horváth Attila írta ekkor: 2011-06-29 18:24:00
Kedves Gábor! Köszönjük az infókat. Nekünk az lenne a problémánk, hogy mi július 9-én érkezünk (22:35-kor) és 16-án indulunk vissza (23:15-kor). Mi csak ketten vagyunk, de szívesen betársulnánk valakikhez (hogy olcsóbb legyen), ha van rá lehetőség. Kérem szíves visszajelzésedet. Köszönettel. Horváth Attila
Kedves Attila! Legyszives válaszolj, mert időben kell szólni a Gábornak, hogy rendeljen taxit nekünk ha tarsulni akarunk a transzferen. Üdv: Erika
Dátum: 2011-06-30 12:40:50
Virág erika írta ekkor: 2011-06-29 19:39:49
Kedves Attila, Olvasd el a lejjebb található üzenetemet! Erika
KEDVES ERIKA ÉS ATTILA, ÍRJATOK, HA ÖSSZEFOGTOK, MERT TAXIT KELL IDŐBEN RENDELNI.ÜDV, GÁBOR