Kedves Gábor!
Köszönjük az infókat. Nekünk az lenne a problémánk, hogy mi július 9-én érkezünk (22:35-kor) és 16-án indulunk vissza (23:15-kor). Mi csak ketten vagyunk, de szívesen betársulnánk valakikhez (hogy olcsóbb legyen), ha van rá lehetőség. Kérem szíves visszajelzésedet. Köszönettel.
Horváth Attila
Kedves Attila!
Legyszives válaszolj, mert időben kell szólni a Gábornak, hogy rendeljen taxit nekünk ha tarsulni akarunk a transzferen.
Üdv: Erika