(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-30 12:39:22
S. Krisztina írta ekkor: 2011-06-29 21:30:54
Sziasztok!Kérdezni szeretném érdemes e vinni strandsátrat? Fel lehet e állítani és ha igen van e elég hely,nem zavarunk e vele másokat?Köszönöm előre is.Kriszti.
SZIA KRISZTA, NYUGODTAN HOZZÁTOK, HACSAK NEM EGY "KATONAI" 20 FÉRŐHELYES.EZ PERSZE VICC AKART LENNI... TUDJÁTOK HASZNÁLNI. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-30 12:35:53
írta ekkor: 2011-06-30 12:26:26
SZIA VIOLA, IGEN, JOZZÁM KELL GYERTEK JELENTKEZNI, ÉN NEM TUDOK A SZTRÁJKRÓL, DE MAJD UTÁNAJÁROK. VÁRLAK BENNETEKET, ÜDV, GÁBOR
KEDVES VIOLA, EZT SZÉPEN MEGÍRTAM...BOCS, CSAK KÖZBEN 5X CSENGETT A TELEFONOM.TEHÁT...IGEN, HOZZÁM FOGTOK JÖNNI JELENTKEZNI ÉS ELKÍSÉRÜNK ODA BENNETEKET. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-30 12:30:24
Virág erika írta ekkor: 2011-06-29 15:06:13
Szia Gabor! Mi julius 9-en érkezünk Korfura repülővel. Azt szeretnem kérdezni, hogy mivel éjfél körül érünk Sidariba, hogyan tudjuk átvenni az apartmanunk kulcsát (Clio apartmanház fszt 1)? Le tudod adni valami későn záró étteremben, vagy szórakozóhelyen? Köszönöm Erika
AMINT MEGÉRKEZTEK SIDARIBA, HÍVJATOK FEL, ELKÍSÉRÜNK A SZÁLLÁSHOZ BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-30 12:26:26
Bajkó Viola írta ekkor: 2011-06-29 10:06:29
POnt ezt akartam én is kérdezni, hogy járnak-e a kompok, mert mi is most hallottuk a rádióban, Mi is pénteken indulunk pest megyéből autóval. Jah és Kedves Grandgaborkorfu, nekünk a Katerina apartmanba kell elősszőr mennünk és egy Gáborral kell találkoznunk ott, akkor ez Te lennél? Egyébként a Nikos apartmanba lesz a szállásunk
SZIA VIOLA, IGEN, JOZZÁM KELL GYERTEK JELENTKEZNI, ÉN NEM TUDOK A SZTRÁJKRÓL, DE MAJD UTÁNAJÁROK. VÁRLAK BENNETEKET, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-30 12:23:50
KEDVES DIANA-MELITTA, MOST SZÁMOLOM, 9 EMBERT ÍRTÁL, AZ SOK LESZ KÉT TAXIRA.A SZÁLLÁSLISTÁMON A TE NEVED MELLETT CSAK 6 EMBERT LÁTOK.MELYIK SZOBA MÉG AKI JÖN?MINDENKI FELNŐTT? VÁROM VÁLASZODAT, ÜDV, GÁBOR