POnt ezt akartam én is kérdezni, hogy járnak-e a kompok, mert mi is most hallottuk a rádióban, Mi is pénteken indulunk pest megyéből autóval.
Jah és Kedves Grandgaborkorfu, nekünk a Katerina apartmanba kell elősszőr mennünk és egy Gáborral kell találkoznunk ott, akkor ez Te lennél? Egyébként a Nikos apartmanba lesz a szállásunk
SZIA VIOLA,
IGEN, JOZZÁM KELL GYERTEK JELENTKEZNI, ÉN NEM TUDOK A SZTRÁJKRÓL, DE MAJD UTÁNAJÁROK.
VÁRLAK BENNETEKET,
ÜDV, GÁBOR