Kedves Richárd! Köszi a tanácsot a klíma be van tervezve a költségvetésbe. Amúgy az étkezést, hogy oldottátok meg?
Nem igényeltünk félpanziót, inkább kipróbálnánk több helyet, a reggeliről gondoskodunk valami hazaival, a többi étkezés meg majd kialakul. Már alig több mint három hetet kell "átvészelni" és indulunk. Köszönöm mégegyszer, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat. Üdv. Mária
Kedves Mária! Mi az étkezést a helyi adottságokkal oldottuk meg. A szemközti supermarketben minden reggel és délután firss meleg kenyér kerül, és nagyon finom, vettünk kint felvágottat, joghurtot, ebédre, pedig leginkább a 2€-os Gyros-t preferáltuk, mert isteni finom. De a sarki étterem a Paradise is mennyie, és nagyon nem drága. Egy vacsora 3 főre, innivalóval, bőséges főételekkel, és salátával nem volt több mint 32€ borravalóval. Szóval nem vészesek az árak. Kitartást a 3 héthez, hamar el fog röppeni.
üdv: Richard