(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-30 12:21:14
írta ekkor: 2011-06-30 11:40:19
Szia Mónika! Hát ez érdekes, pedig mintha olvastam volna a fórumon hátrább, hogy a magyaroknak még kedvezményt is adnak. Ez a Symbiosa étterem merre van? Mi az Elektrában leszünk. Neked, hogy tetszett Sidari, milyen programokon voltatok? Üdv. Mária
Igen, Gábor, az idegenvezető adott egy 10% kedvezményre jogosító kártyát. ( Nekünk ez számlakérés után jutott eszünkbe, dehát ez már a mi bajunk :) ) Egyébként az is lehet, hogy nincs különbség árban, csak még nem aktualizálták az étlapot. A Symbiosa étterem a Clio Apartman mellett van a főutcán, kb 10 percnyire a központtól. Mivel mi béreltünk autót egész hétre, mert repülővel mentünk, így egyénileg jártuk be a szigetet. Emiatt Sidariban csak keveset voltunk, de nagyon szépek a homokkősziklák.. De a BBQ hajó nagyon jól hangzott, elvisznek elgudott kis barlangokba, és a víz felől még szebb a sziget :) Jó készülődést!
Dátum: 2011-06-30 11:40:19
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-06-30 10:07:24
A Paradise árai tényleg nagyon jók, bár érdekes módon a magyar étlapon más árak szerepeltek... Nem volt sokkal drágább, csak ez így akkor is rossz szájízű... És kb harmadannyi étel szerepelt csak rajta... Hasonló eset a Symbiosa étteremben: ahol egyébként nagyon jó a kaja, és olcsó is ( 5-6 eur egy főétel ) egyik étlapon ugyanaz a tál 7 euro, a másikon 8... már meg sem lepődtünk :)
Szia Mónika! Hát ez érdekes, pedig mintha olvastam volna a fórumon hátrább, hogy a magyaroknak még kedvezményt is adnak. Ez a Symbiosa étterem merre van? Mi az Elektrában leszünk. Neked, hogy tetszett Sidari, milyen programokon voltatok? Üdv. Mária
Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-30 10:07:24
A Paradise árai tényleg nagyon jók, bár érdekes módon a magyar étlapon más árak szerepeltek... Nem volt sokkal drágább, csak ez így akkor is rossz szájízű... És kb harmadannyi étel szerepelt csak rajta... Hasonló eset a Symbiosa étteremben: ahol egyébként nagyon jó a kaja, és olcsó is ( 5-6 eur egy főétel ) egyik étlapon ugyanaz a tál 7 euro, a másikon 8... már meg sem lepődtünk :)
Dátum: 2011-06-30 09:31:16
Veres Richard írta ekkor: 2011-06-30 08:50:42
Kedves Mária! Mi az étkezést a helyi adottságokkal oldottuk meg. A szemközti supermarketben minden reggel és délután firss meleg kenyér kerül, és nagyon finom, vettünk kint felvágottat, joghurtot, ebédre, pedig leginkább a 2€-os Gyros-t preferáltuk, mert isteni finom. De a sarki étterem a Paradise is mennyie, és nagyon nem drága. Egy vacsora 3 főre, innivalóval, bőséges főételekkel, és salátával nem volt több mint 32€ borravalóval. Szóval nem vészesek az árak. Kitartást a 3 héthez, hamar el fog röppeni. üdv: Richard
Kedves Richárd! Köszi a bíztatást. Ez a gyros a San Remo féle amit itt a fórumon már többen istenítettek? A Paradise árai tényleg kedvezőnek tűnnek, biztosan kipróbáljuk. Üdv. Mária
Veres Richard Dátum: 2011-06-30 08:50:42
írta ekkor: 2011-06-28 12:20:18
Kedves Richárd! Köszi a tanácsot a klíma be van tervezve a költségvetésbe. Amúgy az étkezést, hogy oldottátok meg? Nem igényeltünk félpanziót, inkább kipróbálnánk több helyet, a reggeliről gondoskodunk valami hazaival, a többi étkezés meg majd kialakul. Már alig több mint három hetet kell "átvészelni" és indulunk. Köszönöm mégegyszer, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat. Üdv. Mária
Kedves Mária! Mi az étkezést a helyi adottságokkal oldottuk meg. A szemközti supermarketben minden reggel és délután firss meleg kenyér kerül, és nagyon finom, vettünk kint felvágottat, joghurtot, ebédre, pedig leginkább a 2€-os Gyros-t preferáltuk, mert isteni finom. De a sarki étterem a Paradise is mennyie, és nagyon nem drága. Egy vacsora 3 főre, innivalóval, bőséges főételekkel, és salátával nem volt több mint 32€ borravalóval. Szóval nem vészesek az árak. Kitartást a 3 héthez, hamar el fog röppeni. üdv: Richard