(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-30 08:30:52
P. Viktória írta ekkor: 2011-06-29 16:11:34
Szia Móni! Mi is a Clioba megyünk... Mit tudnál még az apartmanról írni?? Kaphatnánk még egy kis infót? A medence tiszta?? előre is köszi
Szia Viki! A medence szép tiszta, minden este takarítva van. Az apartman szép tágas, 1-2 apróságtól eltekintve minden rendben ( 4-ágyas apartmanhoz 2 db műanyag szék volt az erkélyen, de megoldottuk, 4 üvegpohár - mindegyik más formájú, egyik söröskorsó-szerű :) de ezek apróságok )
S. Krisztina Dátum: 2011-06-29 21:30:54
Sziasztok!Kérdezni szeretném érdemes e vinni strandsátrat? Fel lehet e állítani és ha igen van e elég hely,nem zavarunk e vele másokat?Köszönöm előre is.Kriszti.
vakarcs péter Dátum: 2011-06-29 21:02:35
Sziasztok!A múlt évben Kefalonián voltunk,akkor is voltak zavargások és mindenféle hírek terjengtek.Az üdülőhelyeken semmit nem lehetett érezni,a görögök kedvesek voltak.Volt egy kis benzinvisszatartás,de az sem volt vészes,csak ideig-óráig tartott.Szerintem most sem lesz semmi gond,nem tenne nekik jót a turistaforgalom visszaesése és ezzel ők is teljesen tisztában vannak.Szerintem nem kell aggódni,mindenki készüljön,vásároljon az útra és csomagoljon.Inkább azon agyaljatok,hogy ne maradjon otthon semmi: smile
Virág erika Dátum: 2011-06-29 19:39:49
Horváth Attila írta ekkor: 2011-06-29 18:24:00
Kedves Gábor! Köszönjük az infókat. Nekünk az lenne a problémánk, hogy mi július 9-én érkezünk (22:35-kor) és 16-án indulunk vissza (23:15-kor). Mi csak ketten vagyunk, de szívesen betársulnánk valakikhez (hogy olcsóbb legyen), ha van rá lehetőség. Kérem szíves visszajelzésedet. Köszönettel. Horváth Attila
Kedves Attila, Olvasd el a lejjebb található üzenetemet! Erika
Horváth Attila Dátum: 2011-06-29 18:24:00
írta ekkor: 2011-06-28 22:30:48
KEDVES ATTILA, KÉREM OLVASSA EL AZ ALÁBBI VÁLASZOMAT, AMIT MELITTÁNAK ÍRTAM, VÁLASZT KAP KÉRDÉSÉRE. ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! Köszönjük az infókat. Nekünk az lenne a problémánk, hogy mi július 9-én érkezünk (22:35-kor) és 16-án indulunk vissza (23:15-kor). Mi csak ketten vagyunk, de szívesen betársulnánk valakikhez (hogy olcsóbb legyen), ha van rá lehetőség. Kérem szíves visszajelzésedet. Köszönettel. Horváth Attila