KEDVES ATTILA, KÉREM OLVASSA EL AZ ALÁBBI VÁLASZOMAT, AMIT MELITTÁNAK ÍRTAM, VÁLASZT KAP KÉRDÉSÉRE.
ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor!
Köszönjük az infókat. Nekünk az lenne a problémánk, hogy mi július 9-én érkezünk (22:35-kor) és 16-án indulunk vissza (23:15-kor). Mi csak ketten vagyunk, de szívesen betársulnánk valakikhez (hogy olcsóbb legyen), ha van rá lehetőség. Kérem szíves visszajelzésedet. Köszönettel.
Horváth Attila