Szia Petra! Most hallgattam a hírekben (RTL) ,hogy Paráliából jelentkezett egy idegenvezető, őt kérdezték a kialakult helyzetről, azt mondta, hogy az üdülőhelyen a zavargásból semmi nem érezhető, a kirándulások is mennek. A határon a buszokat átengedik, addig nem sztrájkolnak, de vége lesz ma vagy holnap ezt már nem hallottam pontosan. Mária
Kedves Mária!
Nagyon nagyon szépen köszönöm a helyzetjelentést ;) Remélem minden oké lesz. Szerintem már Gábor is mondaná, ha gond lenne! Egyébként a magyarok is sztrájkolnak (a rendvédelmi dolgozók) szóval ha úgy vesszük itt sem jobb a helyzet .... A sztrájknak hivatalosan ( a görögöknél) csütörtökön vagy pénteken lesz vége, de ma hoz döntést a parlament, hogy elfogadja-e a megszorító csomagot, még változhat a helyzet mindkét irányba