Azért ha valakinek van valami új infoja a zavargásokról, várjuk! Amint visszaírt nekem az utazási iroda én is kiírom ide a többieknek, hogy ne idegeskedjenek! Van itt még esetleg valaki,aki július 1-jén utazik?
Szia Petra! Most hallgattam a hírekben (RTL) ,hogy Paráliából jelentkezett egy idegenvezető, őt kérdezték a kialakult helyzetről, azt mondta, hogy az üdülőhelyen a zavargásból semmi nem érezhető, a kirándulások is mennek. A határon a buszokat átengedik, addig nem sztrájkolnak, de vége lesz ma vagy holnap ezt már nem hallottam pontosan. Mária