(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Virág erika Dátum: 2011-06-29 15:06:13
írta ekkor: 2011-06-26 11:40:14
SZIA ERIKA, IGEN ÉN LESZEK AZ ID. VEZETŐ. MINDENKIT VÁROK SZERETETTEL! ÜDV, GÁBOR
Szia Gabor! Mi julius 9-en érkezünk Korfura repülővel. Azt szeretnem kérdezni, hogy mivel éjfél körül érünk Sidariba, hogyan tudjuk átvenni az apartmanunk kulcsát (Clio apartmanház fszt 1)? Le tudod adni valami későn záró étteremben, vagy szórakozóhelyen? Köszönöm Erika
Dátum: 2011-06-29 13:42:17
Junky írta ekkor: 2011-06-29 13:08:59
Azért ha valakinek van valami új infoja a zavargásokról, várjuk! Amint visszaírt nekem az utazási iroda én is kiírom ide a többieknek, hogy ne idegeskedjenek! Van itt még esetleg valaki,aki július 1-jén utazik?
Szia Petra! Most hallgattam a hírekben (RTL) ,hogy Paráliából jelentkezett egy idegenvezető, őt kérdezték a kialakult helyzetről, azt mondta, hogy az üdülőhelyen a zavargásból semmi nem érezhető, a kirándulások is mennek. A határon a buszokat átengedik, addig nem sztrájkolnak, de vége lesz ma vagy holnap ezt már nem hallottam pontosan. Mária
Junky Dátum: 2011-06-29 13:08:59
Azért ha valakinek van valami új infoja a zavargásokról, várjuk! Amint visszaírt nekem az utazási iroda én is kiírom ide a többieknek, hogy ne idegeskedjenek! Van itt még esetleg valaki,aki július 1-jén utazik?
Junky Dátum: 2011-06-29 13:02:37
írta ekkor: 2011-06-29 12:47:47
Szia Junky! Szerintem a következő mailen édeklődj: [email protected] Nyugi biztosan el tudtok utazni. Azért is jó nyaralást. Üdv. Mária
Kedves Mária! Nagyon szépen köszönöm. Már most írok nekik, remélem megnyugtatnak. Üdv, Petra
Dátum: 2011-06-29 12:47:47
Junky írta ekkor: 2011-06-29 12:38:15
Sziasztok (ismét) Én is nézegettem az infokat a fórumokon és meg kell hogy mondjam, méginkább elkeseredtem. Van aki már azt írja (Zakhintoszos fórumon), hogy át sem engedik a turistákat a Makedón- Görög határon. SOS. egy Grand Toursos munkatárs legyen szíves nyugtasson meg minket, vagy tájékoztasson a "vérvalóságról", mert az hogy mindenki rémhíreket kelt egyáltalán nincs rendbe! Én nem vagyok egy izgulós típus, de már nem tudom mit higgyek...
Szia Junky! Szerintem a következő mailen édeklődj: [email protected] Nyugi biztosan el tudtok utazni. Azért is jó nyaralást. Üdv. Mária