(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

kriszta Dátum: 2011-06-22 15:16:16
Barátommal Augusztus 6-tól 20-ig leszünk a Clio-ban. A transzfert még nem szerveztük meg Korfuról Sidariba. Érdeklődnék, hogy van-e max. 2 fő/út, aki ekkor utazik ki vagy vissza, akkor megosztanánk a taxi árát . Wizzair-el utazunk.
Dátum: 2011-06-22 13:15:13
Bányai Gábor írta ekkor: 2011-06-21 22:07:57
Sziasztok! Barátnőmmel 07.09-től 16-ig leszünk a Clio Apartmanban (Fszt 3.). Igazság szerint már elég sok infot összeszedtünk a fórumról, de a szoba felszereltségével kapcsolatosan még annyit kérdeznék, hogy ha jól látom, akkor egy kis gáztűzhelyszerűség van csak a szobákban. Jól tudom? Illetve mi a helyzet a klímával? Mitől függ, hogy 30, vagy 50 euro? Illetve jól tudom, hogy semmire sem kell kauciót? A válaszokat előre is köszönöm! :)
SZIA GÁBOR, A CLIOBAN EGY ELEKTROMOS,FŐZŐLAPOS ÉS SÜTŐRÉSSZEL ELLÁTOTT "TŰZHELY" VAN.A KLIMA AKKOR 30, HA EGY SZOBÁD VAN ÉS 50, HA APARTMANOD, VAGYIS 2 SZOBA-2 KLÍMA. KAUCIÓ VALÓBAN NEM KELL, AHOGY ÍRTAM VALAKINEK PÁR NAPJA,BÍZNAK BENNÜNK MAGYAROKBAN ÉS MINT GRAND TOURS UTASOKBAN. ÜDVÖZLETTEL,GÁBOR
Virág erika Dátum: 2011-06-22 12:19:16
Bányai Gábor írta ekkor: 2011-06-21 22:07:57
Sziasztok! Barátnőmmel 07.09-től 16-ig leszünk a Clio Apartmanban (Fszt 3.). Igazság szerint már elég sok infot összeszedtünk a fórumról, de a szoba felszereltségével kapcsolatosan még annyit kérdeznék, hogy ha jól látom, akkor egy kis gáztűzhelyszerűség van csak a szobákban. Jól tudom? Illetve mi a helyzet a klímával? Mitől függ, hogy 30, vagy 50 euro? Illetve jól tudom, hogy semmire sem kell kauciót? A válaszokat előre is köszönöm! :)
Szia Gábor! Szomszédok leszünk mert mi is a clioba megyünk július 9 én és a fsz 1-Ben leszünk.Ti mivel mentek?Mert mi repülővel és a transzfer meg nincs eldöntve,hogy hogyan megyünk át korfurol Sidariba.
tóth zoltán Dátum: 2011-06-22 11:34:19
kedves krisztina.az elsö turnussal voltam,az új típusu személyit is elfogadják.
Bányai Gábor Dátum: 2011-06-21 22:07:57
Sziasztok! Barátnőmmel 07.09-től 16-ig leszünk a Clio Apartmanban (Fszt 3.). Igazság szerint már elég sok infot összeszedtünk a fórumról, de a szoba felszereltségével kapcsolatosan még annyit kérdeznék, hogy ha jól látom, akkor egy kis gáztűzhelyszerűség van csak a szobákban. Jól tudom? Illetve mi a helyzet a klímával? Mitől függ, hogy 30, vagy 50 euro? Illetve jól tudom, hogy semmire sem kell kauciót? A válaszokat előre is köszönöm! :)