Sziasztok! Barátnőmmel 07.09-től 16-ig leszünk a Clio Apartmanban (Fszt 3.). Igazság szerint már elég sok infot összeszedtünk a fórumról, de a szoba felszereltségével kapcsolatosan még annyit kérdeznék, hogy ha jól látom, akkor egy kis gáztűzhelyszerűség van csak a szobákban. Jól tudom? Illetve mi a helyzet a klímával? Mitől függ, hogy 30, vagy 50 euro? Illetve jól tudom, hogy semmire sem kell kauciót? A válaszokat előre is köszönöm! :)
SZIA GÁBOR,
A CLIOBAN EGY ELEKTROMOS,FŐZŐLAPOS ÉS SÜTŐRÉSSZEL ELLÁTOTT "TŰZHELY" VAN.A KLIMA AKKOR 30, HA EGY SZOBÁD VAN ÉS 50, HA APARTMANOD, VAGYIS 2 SZOBA-2 KLÍMA.
KAUCIÓ VALÓBAN NEM KELL, AHOGY ÍRTAM VALAKINEK PÁR NAPJA,BÍZNAK BENNÜNK MAGYAROKBAN ÉS MINT GRAND TOURS UTASOKBAN.
ÜDVÖZLETTEL,GÁBOR