(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Borbély Attila Dátum: 2011-06-20 10:41:08
Sziasztok! Mi sajnos már hazajöttünk, 2 fantasztikus hetet töltöttünk a szigeten :-), megosztom veletek a fórumból összeollózott infókat: [URL=http://hotfile.com/dl/121417474/320f00a/korfu.doc.html]http://hotfile.com/dl/121417474/320f00a/korfu.doc.html[/URL].
Dátum: 2011-06-20 00:03:58
lovász sándor írta ekkor: 2011-06-19 09:24:40
Szia Gábor! Júl.2.-án érkezünk,a Mariellába busszal. Olvastam,van lehetőség kirándulni Albániába. Melyik napon,és mennyibe kerül. Válaszod köszönöm, várjuk az indulást Lovász Sándor
SZIA SÁNDOR, ALBÁNIÁBA VASÁRNAP ÉS KEDDEN VAN LEHETŐSÉG ÁTMENNI, KB. 50 EURO/FŐ MINDENNEL EGYÜTT...SZÉP, DE NEM OLCSÓ KIRÁNDULÁS.AZT SZOKTAM TANÁCSOLNI AZ UTASAINKNAK, HOGY HA ELŐSZÖR VANNAK KORFUN, AKKOR INKÁBB A SZIGETEN VEGYENEK RÉSZT PROGRAMOKON, RÁADÁSUL EZÉRT A PÉNZÉRT AKÁR KETTŐN IS.AKI SOKADSZOR VAN ITT, ANNAK INKÁBB AJÁNLOM ALBÁNIÁT. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-19 23:58:49
mati81 írta ekkor: 2011-06-19 12:35:45
Igen rájöttem bocsi! De július 23-án megyünk!
ÉS ÉN JÚLIUS 23-ÁN, VÁRLAK BENNETEKET!!!SZÉP NAPOKAT ADDIG IS, ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-19 23:57:17
mati81 írta ekkor: 2011-06-19 12:40:53
Szia Gábor biztosan lesz még pár kérdésem az indulásig, a Mariella apartmanban kell-e kaukciót fizetni a kulcsért? Üdv Márti
SZIA MATI81, SEM A MARIELLÁBAN, SEM MÁSHOL NEM KELL FIZETNI KAUCIÓT, SEMMIÉRT.SZERETNEK BENNÜNKET MAGYAROKAT ÉS TELJES A BIZALOM FELÉNK! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-19 23:54:12
Simon Tamás írta ekkor: 2011-06-19 20:17:32
Szia Gábor! Azt szeretném megtudni a Paxos és a sziget túra mely napokon van.Köszönettel!Tomi
SZIA TOMI, PAXOS-PARGA SZERDÁN, PAXOS-ANTIPAXOS PEDIG CSÜTÖRTÖKÖN ÉS PÉNTEKEN VAN. A SZIGETTÚRA PEDIG HÉTFŐN.EGYIK SZEBB MINT A MÁSIK! ÜDV, GÁBOR