(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

S. Krisztina Dátum: 2011-06-21 22:02:49
Sziasztok!Szeretném megkérdezni a már Sidariból hazaérkezetteket,kellett e az útlevél,vagy elegendő volt a személyi.Fontos lenne,tudnom,mert akkor még csináltatnunk kell,ami viszont hármunknak elég húzós.Érdekelne még,hogy hűtőtáskát felengednek e a buszra.Köszi mindenkinek.Kriszti.
Dátum: 2011-06-21 07:59:39
Szia Márti! Mi Ajkáról megyünk ketten a férjemmel. Ti hányan utaztok?
mati81 Dátum: 2011-06-20 20:58:12
írta ekkor: 2011-06-20 11:49:39
Sziasztok! Számoljuk a napokat a július 23-i nyaralásig. Szívesen olvasnám a már hazaérkezettek információit Sidariról, mi az Elektárba megyünk. Köszönettel Mária
Szia Mária mi is akkor indulunk Kiskunfélegyházáról, ti honnan jöttök? Már mi is nagyon számoljuk a napokat és az órákat! Üdv Márti
Dátum: 2011-06-20 11:49:39
Sziasztok! Számoljuk a napokat a július 23-i nyaralásig. Szívesen olvasnám a már hazaérkezettek információit Sidariról, mi az Elektárba megyünk. Köszönettel Mária
Borbély Attila Dátum: 2011-06-20 10:43:28
http://hotfile.com/dl/121417474/320f00a/korfu.doc.html