Sziasztok!Szeretném megkérdezni a már Sidariból hazaérkezetteket,kellett e az útlevél,vagy elegendő volt a
személyi.Fontos lenne,tudnom,mert akkor még csináltatnunk kell,ami viszont hármunknak elég húzós.Érdekelne még,hogy hűtőtáskát felengednek e a buszra.Köszi mindenkinek.Kriszti.