Szia Gábor!
Azt szeretném megtudni a Paxos és a sziget túra mely napokon van.Köszönettel!Tomi
mati81 Dátum: 2011-06-19 12:40:53
Szia Gábor biztosan lesz még pár kérdésem az indulásig, a Mariella apartmanban kell-e kaukciót fizetni a kulcsért?
Üdv Márti
mati81 Dátum: 2011-06-19 12:35:45
írta ekkor: 2011-06-15 22:48:59
HAHO MATI81,
SARTIN NEM ÉN VOLTAM,HANEM A KOLEGÁM, AKI SZINTÉN GÁBOR.
VÁRLAK BENNETEKET IS, NAGYON JÓ HELY SIDARI!
ÜDV, GÁBOR
Igen rájöttem bocsi!
De július 23-án megyünk!
lovász sándor Dátum: 2011-06-19 09:24:40
Szia Gábor! Júl.2.-án érkezünk,a Mariellába busszal.
Olvastam,van lehetőség kirándulni Albániába.
Melyik napon,és mennyibe kerül.
Válaszod köszönöm, várjuk az indulást Lovász Sándor
Dátum: 2011-06-18 22:32:36
Üdv fórumozók!Kérném azok véleményét akik a Clio apartmanban voltak(a 11-es szoba)írják már meg véleményüket a szobáról,és hogy hiányzik e vmi a konyhából,ami fontos lehet.Köszönöm előre is!Petra