(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Simon Tamás Dátum: 2011-06-19 20:17:32
Szia Gábor! Azt szeretném megtudni a Paxos és a sziget túra mely napokon van.Köszönettel!Tomi
mati81 Dátum: 2011-06-19 12:40:53
Szia Gábor biztosan lesz még pár kérdésem az indulásig, a Mariella apartmanban kell-e kaukciót fizetni a kulcsért? Üdv Márti
mati81 Dátum: 2011-06-19 12:35:45
írta ekkor: 2011-06-15 22:48:59
HAHO MATI81, SARTIN NEM ÉN VOLTAM,HANEM A KOLEGÁM, AKI SZINTÉN GÁBOR. VÁRLAK BENNETEKET IS, NAGYON JÓ HELY SIDARI! ÜDV, GÁBOR
Igen rájöttem bocsi! De július 23-án megyünk!
lovász sándor Dátum: 2011-06-19 09:24:40
Szia Gábor! Júl.2.-án érkezünk,a Mariellába busszal. Olvastam,van lehetőség kirándulni Albániába. Melyik napon,és mennyibe kerül. Válaszod köszönöm, várjuk az indulást Lovász Sándor
Dátum: 2011-06-18 22:32:36
Üdv fórumozók!Kérném azok véleményét akik a Clio apartmanban voltak(a 11-es szoba)írják már meg véleményüket a szobáról,és hogy hiányzik e vmi a konyhából,ami fontos lehet.Köszönöm előre is!Petra