(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-18 00:33:03
Poncsák Mónika írta ekkor: 2011-06-16 09:22:25
Szia Gábor! Holnapután, éjfél körül érkezünk Sidariba. A Clio Apartmanban lesz a szállásunk. Nem lesz gond a késői érkezés? Köszi,Mónika
SZIA MÓNI, BIZTOSAN NEM LESZ GOND!VÁRUNK BENNETEKET! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-18 00:31:37
P. Viktória írta ekkor: 2011-06-17 20:14:02
Szia Gábor! Szeretném tőled megkérdezni hogy Sidariról indul fakultatív program Paxosra? Érdekelne minket, de sajna a katalógusban nem találtam erről semmit sem. Ha indul akkor mennyi lenne fejenként? Köszönöm válaszod!
SZIA VIKI, IGEN INDUL, ÉS TRANSZFERREL ODA - VISSZA, MAGYAR NYELVŰ IDEGENVEZETÉSSEL 27 EURO. CSODÁS KIRÁNDULÁS! ÜDV, GÁBOR
P. Viktória Dátum: 2011-06-17 20:14:02
Szia Gábor! Szeretném tőled megkérdezni hogy Sidariról indul fakultatív program Paxosra? Érdekelne minket, de sajna a katalógusban nem találtam erről semmit sem. Ha indul akkor mennyi lenne fejenként? Köszönöm válaszod!
Erdős Maximilián Dátum: 2011-06-16 15:16:33
smile Már csak kb 3 hónap és ott leszünk,és fergetegest bulizunk! smile
Poncsák Mónika Dátum: 2011-06-16 09:22:25
Szia Gábor! Holnapután, éjfél körül érkezünk Sidariba. A Clio Apartmanban lesz a szállásunk. Nem lesz gond a késői érkezés? Köszi,Mónika