(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-15 22:54:50
Szepesi László írta ekkor: 2011-06-15 12:49:21
Kedves Gábor! Mi a katerinában leszünk megint. A kis strand nekünk fürdőzés, pihenés szempontjából nagyon bevált. Mindíg az elektra előtt voltunk Spiros mellett. Sajnálom,mert nagyon kedveltük. A sarkon lévő étteremről van szó (lefele menet balra)? Jönnek vagy kérni kell tőlük az ernyőt és napágyat?
KEDVES LACI, A NAPERNYŐK, NAPÁGYAK KINT VANNAK REGGELTŐL.HÁT...SPIROS NINCS, VISZONT MINDEN MÁS UGYAN AZ! ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-15 22:48:59
mati81 írta ekkor: 2011-06-15 22:10:32
Köszi Gábor a válaszod!Utána már láttam hogy jó a szig is! Nagyon várjuk már a hogy ott legyünk, tavaly is veletek voltunk Sartin azt hiszem pont te voltál ott!
HAHO MATI81, SARTIN NEM ÉN VOLTAM,HANEM A KOLEGÁM, AKI SZINTÉN GÁBOR. VÁRLAK BENNETEKET IS, NAGYON JÓ HELY SIDARI! ÜDV, GÁBOR
Kovács Judit Dátum: 2011-06-15 22:45:02
írta ekkor: 2011-06-15 12:02:28
KEDVES JUDIT, VAN FŐZÖLAP, ALATTA SÜTŐVEL ÉS VAN MIKRO IS. A KONYHA NORMÁL FELSZERELÉSSEL VAN ELLÁTVA, TEHÁT HA SOKAT AKARNAK MIKRÓZNI ÉRDEMES NÉHÁNY EDÉNYT, AMI ERRE ALKALMAS MAGUKKAL HOZNI. ÜDV, GÁBOR
Köszönöm a gyors választ! üdv Judit
Dátum: 2011-06-15 22:44:46
Orosz Boglárka írta ekkor: 2011-06-15 20:14:55
Kedves Gábor! Én harmadjára látogatom meg Korfut, természetesen újra Veletek! Olvastam a benzin árakról, viszont érdekelne az autó bérlés is, az is ilyen drága lett idén? Augusztus 26-án utazunk barátnőmmel, remélem idén is minden rendben lesz! Válaszod előre is köszönöm!
KEDVES BOGLÁRKA, AZ AUTÓBÉRLÉS ÁRAI ÉVEK ÓTA NEM VÁLTOZTAK, AGGODALOMRA SEMMI OK, A LEGOLCSÓBB MARADT 20 EURO/NAP. VÁRUNK BENNETEKET ÉS MINDENKIT! ÜDV,GÁBOR
mati81 Dátum: 2011-06-15 22:10:32
Köszi Gábor a válaszod!Utána már láttam hogy jó a szig is! Nagyon várjuk már a hogy ott legyünk, tavaly is veletek voltunk Sartin azt hiszem pont te voltál ott!