Kedves Gábor! Én harmadjára látogatom meg Korfut, természetesen újra Veletek! Olvastam a benzin árakról, viszont érdekelne az autó bérlés is, az is ilyen drága lett idén? Augusztus 26-án utazunk barátnőmmel, remélem idén is minden rendben lesz! Válaszod előre is köszönöm!
KEDVES BOGLÁRKA,
AZ AUTÓBÉRLÉS ÁRAI ÉVEK ÓTA NEM VÁLTOZTAK, AGGODALOMRA SEMMI OK, A LEGOLCSÓBB MARADT 20 EURO/NAP.
VÁRUNK BENNETEKET ÉS MINDENKIT!
ÜDV,GÁBOR