(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Orosz Boglárka Dátum: 2011-06-15 20:14:55
Kedves Gábor! Én harmadjára látogatom meg Korfut, természetesen újra Veletek! Olvastam a benzin árakról, viszont érdekelne az autó bérlés is, az is ilyen drága lett idén? Augusztus 26-án utazunk barátnőmmel, remélem idén is minden rendben lesz! Válaszod előre is köszönöm!
Szepesi László Dátum: 2011-06-15 12:49:21
írta ekkor: 2011-06-15 11:56:09
KEDVES LACI, VÁLTOZOTT, ANNYIBAN, HOGY A SPIROS MÁR NINCS ÉS AZ ÉTTEREM RENDELKEZIK A NAPÁGYAKKAL, HA FOGYASZTASZ VALAMIT, AKKOR INGYENES.AZ ELEKTRA UTASAINAK VAN 10 NAPÁGYUK, NEM TUDOM TE HOL FOGSZ LAKNI. ÜDV, GÁBOR
Kedves Gábor! Mi a katerinában leszünk megint. A kis strand nekünk fürdőzés, pihenés szempontjából nagyon bevált. Mindíg az elektra előtt voltunk Spiros mellett. Sajnálom,mert nagyon kedveltük. A sarkon lévő étteremről van szó (lefele menet balra)? Jönnek vagy kérni kell tőlük az ernyőt és napágyat?
Dátum: 2011-06-15 12:07:28
Józsáné Havasi Irén írta ekkor: 2011-06-13 15:45:24
grandgaborkorfu-augusztusban megyünk 5-en a Nikosba.Légyszives az ottani árakról tájékoztatni,mit érdemes vinni itthonról. Eőre is köszönöm,szép napot Józsáné Havasi Irénl
KEDVES IRÉN, AZ ÉLELMISZEREK KB. 10-15 %-AL DRÁGÁBBAK, VAN AMI KB UGYAN ANNYI MINT OTTHON ÉS MINDEN VAN, AMI SZEM-SZÁJNAK INGERE. ELVILEG SEMMIT NEM KELL HOZNI. AMI DRÁGA, AZ A BENZIN, KB. 1 EURO 70 CENT/LITER MOST. ÜDVÖZLETTEL, GÁBOR
Dátum: 2011-06-15 12:02:28
Kovács Judit írta ekkor: 2011-06-14 19:01:58
Kedves Grandgaborkorfu!Érdeklődöm, hogy a Mariellában mikró van a konyhában, vagy elektromos főzőlap?A képek szerint főzőlap, de a leírásban ,mikró.Merthogy a mikróba fém edényt nem illik belerakni, akkor viszont a konyhában milyen edények vannak? Esetleg aki már volt most a Mariellában a földszinten,szintén tud válaszolni.Üdv Judit
KEDVES JUDIT, VAN FŐZÖLAP, ALATTA SÜTŐVEL ÉS VAN MIKRO IS. A KONYHA NORMÁL FELSZERELÉSSEL VAN ELLÁTVA, TEHÁT HA SOKAT AKARNAK MIKRÓZNI ÉRDEMES NÉHÁNY EDÉNYT, AMI ERRE ALKALMAS MAGUKKAL HOZNI. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-15 11:56:09
Szepesi László írta ekkor: 2011-06-15 11:23:49
Gábor! Köszönöm válaszod! Még a kis strandon való napernyő bérlésről ha tudnál mondani valamit. Tavaly 5 euró volt a grandosoknak. Ez változott?
KEDVES LACI, VÁLTOZOTT, ANNYIBAN, HOGY A SPIROS MÁR NINCS ÉS AZ ÉTTEREM RENDELKEZIK A NAPÁGYAKKAL, HA FOGYASZTASZ VALAMIT, AKKOR INGYENES.AZ ELEKTRA UTASAINAK VAN 10 NAPÁGYUK, NEM TUDOM TE HOL FOGSZ LAKNI. ÜDV, GÁBOR