Kedves Grandgaborkorfu!Érdeklődöm, hogy a Mariellában mikró van a konyhában, vagy elektromos főzőlap?A képek szerint főzőlap, de a leírásban ,mikró.Merthogy a mikróba fém edényt nem illik belerakni, akkor viszont a konyhában milyen edények vannak?
Esetleg aki már volt most a Mariellában a földszinten,szintén tud válaszolni.Üdv Judit
KEDVES JUDIT,
VAN FŐZÖLAP, ALATTA SÜTŐVEL ÉS VAN MIKRO IS.
A KONYHA NORMÁL FELSZERELÉSSEL VAN ELLÁTVA, TEHÁT HA SOKAT AKARNAK MIKRÓZNI ÉRDEMES NÉHÁNY EDÉNYT, AMI ERRE ALKALMAS MAGUKKAL HOZNI.
ÜDV, GÁBOR