Kedves Márti! Mi is a 10-es apartmanba fogunk menni és olvastam, hogy van tűzhely, azt szeretném kérdezni tőled, hogy sütő része van-e? Előre is köszönöm a válaszodat!
Kedves Enikő!Igen van sütő része a tűzhelynek és jól is működik,mi szinte naponta használtuk.Különben az apartman szép tágas,rendszeresen takarítanak,az erkély is tágas,eddigi nyaralásaink közül itt volt a legnagyobb terű az apartman.