(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-15 11:32:19
B. Timi írta ekkor: 2011-06-14 13:49:42
Ezzel mind egyetertek.Es ha mar koktel es Paradise, akkor elmaradhatatlan a B52 smile
NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A LEÍRTAKAT A "SZIGET",A PARADISE SZEMÉLYZETE ÉS A MAGAM NEVÉBEN! ÜDV, GÁBOR GYERTEK VISSZA!
Szepesi László Dátum: 2011-06-15 11:23:49
Gábor! Köszönöm válaszod! Még a kis strandon való napernyő bérlésről ha tudnál mondani valamit. Tavaly 5 euró volt a grandosoknak. Ez változott?
Dátum: 2011-06-15 11:17:16
Szepesi László írta ekkor: 2011-06-14 11:21:11
Szia Grandgaborkorfu! Tavaly nem vettük igénybe a shopping járatot ezért kérdezném, hogy milyen napokon hány órakor indul oda-vissza és mennyibe kerül? A buszvégállomásig megy Korfun vagy a régi erődig? Még egy kérdés. Az éven mennyibe kerül a kis strandon a grandosoknak a napernyő bérlés?
KEDVES LACI, A SHOPPING JÁRATAINK CSÜTÖRTÖKÖN ÉS PÉNTEKEN VEHETŐEK IGÉNYBE. ESTE 17H-KOR INDULNAK SIDARIBÓL ÉS 22H-KOR VISSZA A VÁROSBÓL. A JEGY 6 EURO. A BUSZOK A RÉGI KIKÖTŐNÉL SZOKTAK LEPARKOLNI. ÜDV, GÁBOR
Dátum: 2011-06-15 11:13:00
mati81 írta ekkor: 2011-06-12 20:59:46
Szia Gábor! Kérdezni szeretném a személyigazolvány elég akkor is ha busszal megyünk?
SZIA MATI81, IGEN ELÉG, TÖKÉLETESEN MEGFELEL!NÉHÁNY NAPPAL, HA VISSZAMÉSZ, OTT IS LEÍRJÁK, NE IZGULJ! ÜDV, GÁBOR
Máténé Márti Dátum: 2011-06-15 11:11:39
Ásoth Enikő írta ekkor: 2011-06-12 18:41:40
Kedves Márti! Mi is a 10-es apartmanba fogunk menni és olvastam, hogy van tűzhely, azt szeretném kérdezni tőled, hogy sütő része van-e? Előre is köszönöm a válaszodat!
Kedves Enikő!Igen van sütő része a tűzhelynek és jól is működik,mi szinte naponta használtuk.Különben az apartman szép tágas,rendszeresen takarítanak,az erkély is tágas,eddigi nyaralásaink közül itt volt a legnagyobb terű az apartman.