Kedves Nyaralók!
Az érdekelne Engem,hogy a Clio Apartman 12.szobája pontosan hová esik,mert nem tudom.Köszönöm.Timi
KEDVES TÍMEA, A SZOBA A BELSŐ UDVARRA NYÍLIK ÉS PONT A MEDENCÉRE "NÉZ".
ÜDV, GÁBOR
Balogh Tímea Dátum: 2011-06-15 10:43:29
Kedves Nyaralók!
Az érdekelne Engem,hogy a Clio Apartman 12.szobája pontosan hová esik,mert nem tudom.Köszönöm.Timi
Erdős Maximilián Dátum: 2011-06-14 20:55:20
Köszi a választ Gábor!
Csajok,várunk benneteket szeptember 2.felében,a nikos pool apartmanban,4 kézilabdás fickó!
Kovács Judit Dátum: 2011-06-14 19:01:58
Kedves Grandgaborkorfu!Érdeklődöm, hogy a Mariellában mikró van a konyhában, vagy elektromos főzőlap?A képek szerint főzőlap, de a leírásban ,mikró.Merthogy a mikróba fém edényt nem illik belerakni, akkor viszont a konyhában milyen edények vannak?
Esetleg aki már volt most a Mariellában a földszinten,szintén tud válaszolni.Üdv Judit
B. Timi Dátum: 2011-06-14 13:49:42
Sére Zsolz írta ekkor: 2011-06-14 13:11:17
Korfu szuper
Gábor még szupperebb
A paradise étteremben a koktél meg isteni
Ezzel mind egyetertek.Es ha mar koktel es Paradise, akkor elmaradhatatlan a B52